18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyjątkowo zły?

„Wyjątkowy rok dla Dudy”. Jackowski ma przepowiednię dla prezydenta

04.01.2023  16:21
Krzysztof Jackowski o Andrzeju Dudzie
Krzysztof Jackowski o Andrzeju Dudzie Fot: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER, YouTube

Najsławniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z „Super Expressem” wizją na temat miłościwie nam panującego prezydenta Andrzeja Dudy. Człuchowski profeta nie ma niestety dobrych wieści dla głowy państwa.

Wszyscy chcemy wiedzieć, co wydarzy się w przyszłości. Niestety ta wiedza jest przeznaczona jedynie dla Krzysztofa Jackowskiego, Baby Wangi, Nostradamusa oraz demona Laplace’a. Jedyne, co może zrobić zwykły, śmiertelny szarak to rozpaczliwe utyskiwanie u wrót ich domostw i dopytywanie o to, co przyniesie los.

Tak lub podobnie zrobił dziennikarz „Super Expressu”, który zapytał Krzysztofa Jackowskiego o to, co spotka w 2023 roku Andrzeja Dudę, prezydenta Rzeczypospolitej. Na nasze szczęście jasnowidz uchylił rąbka tajemnicy.

Co czeka Andrzeja Dudę w 2023 roku?

Krzysztof Jackowski zdradził „Super Expressowi”, co może czekać Andrzeja Dudę w nowym roku.

To będzie wyjątkowy rok dla prezydenta Andrzeja Dudy. Bo i czas w naszym kraju będzie wyjątkowy. Ale nie dobry

- ocenił złowieszczo profeta.

Wkraczamy nie w słowo „wojna” w Polsce, ale w coś, co dzisiaj tutaj siedząc, to jak pan sobie w przyszłym roku przypomni ten czas, te moje słowa, to powie pan sobie „było wspaniale”

- mówił dziennikarzowi „Super Expressu” Jackowski.

Przepowiednia nie jest więc dobra nie tylko dla prezydenta, ale też dla całej Polski. Jasnowidz w dalszym wywodzie rozwinął temat owej „wojny”.

Idziemy w czas mroku. Pewnej wojny, która ma już swój początek i trwa, ale jej rozległość dopiero przed nami. Uważam, że 2023 rok jest bardzo niebezpieczny dla świata i dla Polski. Nawet, daj Boże, nie będzie w naszym kraju tej wojny to i tak rykoszetem ucierpimy dość sporo

- stwierdził jasnowidz z Człuchowa.

Jedno jest pewne – to kolejna przepowiednia na 2023 rok, która nie jest usłana różami i słodka jak miód, lecz złowieszcza i z ducha apokaliptyczna. Niedobrze.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje