18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie rozczarowanie?

Wynik meczu Polska-Argentyna? Jasnowidz Jackowski odpowiada!

30.11.2022  10:49
Jaki będzie wynik meczu Polska-Argentyna?
Jaki będzie wynik meczu Polska-Argentyna? Fot: Master1305/Shutterstock, YouTube Krzysztof Jackowski

Śledziliśmy to jak telenowelę. Fenomen społeczny. Teraz nadszedł wielki mecz, który zdecyduje o wyjściu z grupy. Czy reprezentację Polski stać na to, aby przeskoczyć nad Messim?

To już prawie, już tuż-tuż, ojej, już dziś wielki mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zmierzymy się z nim z Argentyną z Messim na czele i walczymy nie tylko o wyjście z grupy, lecz o zajęcie w niej pierwszego miejsca. Wyjście jako lider da nam większe szanse w losowaniu słabszego rywala w 1/8 finału. Dzisiejszy dzień może być więc niezmiernie ważnym i historycznym dla polskiego sportu.

Zaczęliśmy od bezbramkowego remisu z całkiem silną reprezentacją Meksyku i nerwowego, lecz stanowczego zwycięstwa z Arabią Saudyjską. Argentyna jest jednak jednym z faworytów do zwycięstwa w finale i mundialowego trofeum. Czy damy im radę?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o meczu Polska-Argentyna

„Super Express” zapytał jasnowidza Jackowskiego o to, co przyniesie mecz Polska-Argentyna. Człuchowski profeta zaznaczył jednak, że nie jest to proste zadanie.

Mecz piłki nożnej jest podobny do totolotka. Jest to suma różnych, zależnych i niezależnych, rzeczy dziejących się w odpowiednim czasie. Prawdę mówiąc, nie jest rzeczą prostą, a prawie że niemożliwą, wytypować wynik meczu, który przez prawie dwie godziny wiąże się w różne wypadkowości

- powiedział człowiek, który posiada niezwykłą zdolność spojrzenia w przyszłość.

Przez te wszystkie wątpliwości, jasnowidz Jackowski nie zdecydował się na wskazanie wyniku meczu między Polską a Argentyną.

Powiem tylko to: gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobre zabawy. Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. Ja powiec coś takiego, że nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeśli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali

- powiedział Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

No cóż, jasnowidz mówi jak jest – bawmy się dobrze i nie przejmujmy się tak bardzo wynikiem. Sport to zdrowie i zabawa, nie sprawa życia i śmierci.

Mecz Polska-Argentyna już dziś 30 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego. Do boju!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także