18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Muszą przychodzić w spódnicach

W szpitalu zakazali pacjentkom spodni

18.03.2019  12:41
W szpitalu w Częstochowie pacjentkom kazano chodzić w spódnicach
W szpitalu w Częstochowie pacjentkom kazano chodzić w spódnicach Fot: Pixabay

„Pacjentki proszone są zgłaszać się w dniu badania w spódnicy” – taki komunikat mogły przeczytać pacjentki zgłaszające się do jednego ze szpitali w Częstochowie. Kobiety są zbulwersowane.

W Miejskim Szpitalu Zespolonym w Częstochowie, na drzwiach poradni ortopedycznej pojawiła się niecodzienna wiadomość. Komunikat, głosił, że pacjentki, które przychodzą na badania, muszą przyjść w spódnicy, gdyż obowiązuje zakaz noszenia spodni. To rozwścieczyło jedną z pań, która pojawiła się w szpitalu. Zdjęcie wywieszonego ogłoszenia opublikowała w swoich mediach społecznościowych.

Zakaz chodzenia w spodniach w szpitalu

Na wywieszonej kartce czytamy „Uwaga! Pacjentki do badania kolan i zastrzyków do stawu kolanowego proszone są zgłaszać się w dniu badania w spódnicy. Zakaz spodni!!!

Internauci o zakazie chodzenia w spodniach

Pod postem szybko zaroiło się od negatywnych komentarzy i krytyki pod adresem władz szpitala, które takie rozporządzenie wydały.

- A mężczyzna analogicznie powinien stawić się zimą w szortach? Czy facetom nie bada się kolan?- pyta jedna z internautek.

Inna dorzuca – A jak przepraszam nie posiadam spódnicy, to mam zakupić specjalnie w celu badania, czy pożyczyć? Żenada – czytamy.

W szpitalu kobiety muszą nosić spódnice

Według informacji podanych przez Dziennik Zachodni, władze szpitala poinformowały, że ogłoszenie było pomysłem personelu. Spódnice miałyby skrócić czas badania pacjentek z chorymi kolanami. Co więcej, informacja miała rzekomo charakter prośby, a nie nakazu.

Ostatecznie kartka zniknęła z drzwi gabinetu.

Zobacz także