18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piloci pomylili kierunki

Zamiast do Niemiec polecieli do Szkocji

26.03.2019  17:47
Samolot zamiast do Niemiec, poleciał do Szkocji
Samolot zamiast do Niemiec, poleciał do Szkocji Fot: Pixabay

Samolot z Londynu do Duesseldorfu omyłkowo wylądował w Szkocji, a piloci jak gdyby nigdy nic przywitali pasażerów w Edynburgu. Nie wiedzieli, że nie tu mieli przylecieć.

Do niezwykłej pomyłki doszło podczas jednego z lotów linii British Airways. Piloci zamiast do Niemiec, polecieli do Szkocji. Wyobraźcie sobie zaskoczenie pasażerów, którzy pewni tego, że zaraz będą w Duesseldorfie, przywitani zostali w Edynburgu.

Zamiast Niemiec – Szkocja

Samolot wyleciał w Londynu do Duesselrodfu. Jednak na miejsce dotarł z czterogodzinnym opóźnieniem. To spowodowane zostało pomyłką pilotów, którzy przekonani byli, że ich rejs kończy się w Edynburgu.

Linie lotnicze przepraszają

Linie Lotnicze tłumaczą, że piloci prawdopodobnie błędnie zasugerowali się dokumentami z poprzedniego dnia, kiedy to samolot leciał właśnie do Edynburga. Jednocześnie British Airways przeprosiło pasażerów za pomyłkę i zapewniło, że w żadnym momencie nie było zagrożenia dla ich zdrowia. Samolot po wylądowaniu na niewłaściwym lotnisku, niezwłocznie poleciał do Duesseldorfu. Zanotował jedynie cztery godziny opóźnienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze