18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zawodnik MMA i szokujący stream z dzieckiem. "Jarasz blanta, pięknie w ch*j" [WIDEO]

Redakcja
03.01.2019  10:07
Borys Mańkowski z MMA walka z internetem. Miał być stream live na YouTube w wyszedł patostream. Wie, jak zarabiać pieniądze na youtube na transmisjach live
Borys Mańkowski z MMA walka z internetem. Miał być stream live na YouTube w wyszedł patostream. Wie, jak zarabiać pieniądze na youtube na transmisjach live Fot: youtube.com

Zawodnik MMA Borys Mańkowski i szokujące wideo w sieci. Miał być zwykły streaming live na YouTube, a wyszedł patostream. Walki w MMA wygrywa, ale starcie z internetem przegrał. Zdradził, jak zarabiać pieniądze na YouTube. To raczej poradnik dla dorosłych.

Jak prowadzić streaming? Borys Mańkowski nie opanował do końca transmisji internetowych, bo zapomniał o jednej z najważniejszych zasad. Po streamowaniu trzeba wyłączyć kamerę.

Do sieci trafiło kontrowersyjne nagranie. Mańkowski prowadzi z kimś prywatną rozmowę. W pokoju przebywał z córeczką. Nela chyba powinna zatkać uszy, bo tata mówił o tematach dla dorosłych. Zrobiło się wulgarnie.

Jakbym mieszkał w tej Tajlandii na stałe, to bym takie relacje robił co drugi dzień, bo bym się nudził. Jechałbym sobie reggae baru, odpalał blanta i z nimi gadał. Ten świat do tego dąży, że jak masz k*rwa mocny kanał, możesz codziennie gadać z wiarą. Siedzisz sobie codziennie k*rwa, jarasz sobie blanta, gadasz z gościem i dzięki temu siedzisz na Bali. No k*rwa pięknie w ch*j. I ktoś ci wpłaca 10 złotych, ty dziękujesz no i k*rwa nic nie robisz – tłumaczył Mańkowski. (Youtube.com/Picia HD)

Po chwili zauważył, że na ekranie komputera zaczęły pojawiać się komentarze. Internauci uświadomili mu, że transmisja na YouTube nadal trwała. Zorientował się, że jego opowieści o zarabianiu na streamach słuchało 600 osób.

ZOBACZ TEŻ: Rosjanin i transmisja live w sieci. Popełnił samobójstwo wężem

Borys Mańkowski i szokujący stream na YouTube. Nie wyłączył kamerki internetowej:

logo Tu się dzieje