18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pokazali zdjęcie Popka sprzed lat. Jest nie do poznania

Redakcja
25.01.2018  13:06
Zdjęcie Popka sprzed lat
Zdjęcie Popka sprzed lat Fot: Facebook.com/Popek Monster

Kiedyś nie był z niego żaden Monster.

Popek szokuje wyglądem. Jego ciało i oczy są wytatuowane, przeszedł także skaryfikację, ma zęby jak u bestii. Zapewne nie każdy jest w stanie wyobrazić sobie jak wyglądał Król Albanii przed zabiegami „upiększającymi”. Do sieci trafiło właśnie jego zdjęcie sprzed lat.

Fotka ukazała się na Instagramie na profilu kiedysvsdzis. Popek prezentuje się w niemal naturalnej wersji. Na stronie można zobaczyć fotografie wielu gwiazd ukazujące ich dawne i niejednokrotnie zaskakujące oblicze. W galerii znajdują się m.in. Agnieszka Dygant, Kayah, Sławomir, Patricia Kazadi i Małgorzata Kożuchowska. 

Zatańczy z siostrami Godlewskimi?

Internauci kłócą się w komentarzach, czy to była dobra zmiana. Niektórzy zauważają, że chociaż muzyk obecnie wygląda jak potwór, to jest człowiekiem o złotym sercu.

Zdecydowania na gorsze – napisała izapiwowarczyk (instagram.com/kiedysvsdzis).

Faktycznie, wielki potwór, który wspiera akcje charytatywne. To jak wygląda to jego sprawa. Trzeba oceniać jakim jest człowiekiem – postuluje genialne_memy (instagram.com/ kiedysvsdzis).

Zmiana na nie. Ciekawa jestem jednak, czy hejterzy powiedzieliby mu w twarz to co wypisują – zastanawia się zuza.mama (instagram.com/kiedysvsdzis).

Paweł Mikołajuw zapewne nie ma czasu na czytanie komentarzy pod zdjęciem. Przygotowuje się do kolejnych starć w KSW. Trenuje także kroki, ponieważ weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”. Zadeklarował, że zamierza wygrać show Polsatu i zdobyć Kryształową Kulę. Być może będzie o nią rywalizował z siostrami Godlewskimi.

 

Czytaj także