2-latka popijała piwo z matką? Zdesperowany ojciec prosi o pomoc [WIDEO]

Magdalena Kulej
13.04.2018  12:08
2-latka popijała piwo z matką? Ojciec prosi o pomoc
2-latka popijała piwo z matką? Ojciec prosi o pomoc Fot: youtube.com/NOTICIAS 24

Opieka społeczna nie zareagowała na apel mężczyzny. 

Krążące w sieci nagranie wstrząsnęło lokalną społecznością w angielskim Merseyside w Liverpoolu. Niepokojący materiał filmowy pokazuje, jak 2-letnie dziecko podnosi do ust puszkę piwa. Tuż obok dziewczynki siedzi jej matka, która wyraźnie nie ma nic przeciwko.

Jak podaje liverpoolecho.co.uk, nagranie zamieścił w internecie ojciec dziewczynki. Zgodnie z jego relacją był w ukryciu, gdy jego była dziewczyna zachęcała ich córkę do picia alkoholu.

Mężczyzna prosi o pomoc. W tej sprawie zwrócił się też do opieki społecznej. Jak mówi, jego zgłoszenie zostało zignorowane.

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy ostrzegają przed alkoholem. Zabija więcej nastolatków niż narkotyki

Matka podała dziecku alkohol?

Ojciec nagrał incydent jeszcze we wrześniu, miesiąc przed rozstaniem pary. Jak twierdzi, próbował powstrzymać swoją ówczesną partnerkę. Ta odpowiedziała, że w puszce nie ma alkoholu, a ojciec dziewczynki też siedzi i pije.

Z matką skontaktowali się dziennikarze „Liverpool Echo”.

Puszka była pusta, widać to na filmie. Naprawdę myślicie, że dałabym mojemu dziecku pełną puszkę? – powiedziała kobieta. (liverpoolecho.co.uk)

Po rozprzestrzenieniu się nagrania w sieci, zainterweniowała policja. Rzecznik policji w Merseyside potwierdził, że sprawa została zgłoszona 10 kwietnia i jest aktualnie badana.

Zostaliśmy poinformowani o sprawie po tym, jak na Twitterze opublikowano film, który przedstawia dziecko rzekomo pijące alkohol z puszki. Funkcjonariusze rozmawiali już z jego matką i badają sprawę - poinformowała policja.

ZOBACZ TAKŻE: 4-miesięczna dziewczynka w szpitalu. Jej matka była pijana

Zobacz szokujące nagranie, na którym widać 2-letnie dziecko z puszką piwa:

Zagłosuj

Czy matka dziecka powinna zostać ukarana?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze