20-letnia modelka miała wszystko. Jej kariera legła w gruzach przez pijanego kierowcę

Magdalena Barszczak
12.01.2018  16:01
Modelka uległa ciężkiemu wypadkowi. Jest sparaliżowana
Modelka uległa ciężkiemu wypadkowi. Jest sparaliżowana Fot: Instagram.com/bambi_lizzi

Została sparaliżowana od szyi w dół.

20-letnia rosyjska modelka miała urodę, pieniądze i karierę przed sobą. Jej plany przekreślił wypadek samochodowy. Elizaweta Kuzmenko przeżyła, ale w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Jak donosi mirror.co.uk, koszmar rozegrał się w sylwestra w Los Angeles. Rosjanka podróżowała Uberem z przyjaciółmi: stylistką Ingą Szewczenko, fotografem Natalią Kordian i producentem Eugene Efuni. Nagle w pojazd wjechał mercedes. Siła uderzenia była tak duża, że auto wbiło się w pobliski budynek.

Pasażerowie przeżyli, ale zostali ciężko ranni. Twierdzą, że sprawca wypadku był pijany. Ukrainka Natalia Kordian doznała poważnych obrażeń głowy, oczu i jamy brzusznej. Ma też uraz kręgosłupa i złamane żebra. U jej rodaczki Ingi lekarze zdiagnozowali krwotok w mózgu. Nie wie, gdzie się znajduje. Rosjanin Eugene pozostaje w śpiączce. Elizaweta już się wybudziła, przeszła też operacje wątroby i szczęki.

Jest sparaliżowana od szyi w dół. Nie wiadomo, czy będzie samodzielnie oddychać. Była świetną modelką. Biedne dziecko – mówiła rosyjska dziennikarka Bożena Rynska. (mirror.co.uk)

Przyjaciele Rosjanki zorganizowali zbiórkę na portalu GoFundMe, aby pokryć koszty leczenia Rosjanki i jej znajomych. Potrzebna jest pomoc w transporcie, zakwaterowaniu i opiece medycznej.

Jej kariera legła w gruzach. Pijany kierowca wjechał w 20-letnią modelkę:

Przeczytaj więcej
Komentarze