"Ubieram się jak Barbie, a czuję jak facet". Jeździ TIR-em i podbija internet

Magdalena Barszczak
16.01.2018  16:24
26-letnia blondynka podbija sieć. Jest kierowcą ciężarówki
26-letnia blondynka podbija sieć. Jest kierowcą ciężarówki Fot: Instagram.com/blayzewilliams

26-latka przyznaje, że zawsze chciała się wyróżniać.

Ponad 8 tysięcy obserwujących na Instagramie to nie przypadek. 26-letnia blond piękność Blayze Williams podbija internet, kusząc seksownymi zdjęciami. Na niektórych prezentuje tatuaże. Co ciekawe, australijska modelka glamour nie idzie na łatwiznę. Jak informuje dailymail.co.uk, od siedmiu lat pracuje, siedząc... za kółkiem ciężarówki.

Jej przygoda z TIR-ami rozpoczęła się, kiedy została zatrudniona na stacji benzynowej. Szef kazał jej zrobić prawko, żeby mogła odprowadzać samochody na parking. Na początku bała się dużych aut, ale z czasem lęk zmienił się w fascynację. Tak oto została najseksowniejszym zawodowym kierowcą TIR-a na świecie.

26-latka podkreśla, że praca daje jej ogromną satysfakcję i wolność. Nie wszyscy wierzą, że kierowanie ciężarówką to naprawdę jej zawód. Australijka zdaje sobie sprawę, że nie pasuje do stereotypu kierowcy TIR-a.

Od zawsze lubiłam być inna, więc ten pomysł był dla mnie czymś naturalnym. Ubieram się trochę jak lalka Barbie, ale czuję się jak facet - opowiadała dziennikowi "Daily Mail".

Trzeba przyznać, że udało się jej wyróżnić z tłumu.

Zobacz pikantne zdjęcia Australijki:

Przeczytaj więcej
Komentarze