Mężczyźni marzą, by z nią odlecieć. Seksowna pilotka zwiedza świat

Magdalena Barszczak
14.02.2018  16:03
27-letnia pani pilot zwiedza świat helikopterem. Jej zdjęcia podbijają sieć
27-letnia pani pilot zwiedza świat helikopterem. Jej zdjęcia podbijają sieć Fot: Instagram.com/pilotluana

Jej zdjęcia podbijają sieć.

Luana Torres została okrzyknięta najpiękniejszą pilotką helikoptera na świecie. Seksowna Brazylijka pilotuje prywatne śmigłowce, a swoimi przygodami dzieli się na Instagramie. 

27-latka znana także jako "pilot Luana" skończyła ekonomię, jednak nigdy nie chciała pracować w zawodzie. Jej marzeniem było zwiedzanie świata na pokładzie niewielkich maszyn m.in. Robinson R22 i R44. Wzorców nie musiała daleko szukać. Już jako nastolatka nasłuchała się o lataniu od swojego starszego brata.

Decyzję podjęła jednak dopiero na studiach podczas wycieczki do Australii. Wtedy po raz pierwszy zrobiła selfie za sterami helikoptera. 

Postanowiłam, że moją przyszłość zwiążę z helikopterami. Poszukałam szkoły latania i zaczęłam moją przygodę - opowiadała portalowi dailymail.co.uk.

Seksowna pilotka podbija sieć
Seksowna pilotka podbija sieć Fot: Instagram.com/pilotluana

Początkowo instagramowe konto służyło jej do relacjonowania treningów. Z czasem coraz więcej osób zaczęło wypatrywać nowego selfie z przestworzy. Brazylijkę w tym medium obserwuje już ponad 80 tys. osób.

Do tej pory jako pilotka odwiedziła już 28 krajów, w tym USA i Kanadę. 27-latka twierdzi, że latanie jest uzależniająceJeśli choć raz zobaczysz, jak to jest, poczujesz, jakie to cudowne - zapewnia.

Pięknych pań w chmurach jest więcej. W czerwcu pisaliśmy o Szwedce, którą można spotkać w kokpicie Ryanaira. Która z pań jest piękniejsza?

Zobacz zdjęcia brazylijskiej pilotki:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze