46-latka przyłapana na gorącym uczynku. Zgwałciła 13-latka w aucie [WIDEO]

Magdalena Barszczak
22.02.2018  10:08
46-latka przyłapana na gorącym uczynku. Zgwałciła 13-letniego
46-latka przyłapana na gorącym uczynku. Zgwałciła 13-letniego Fot: Youtube.com/G1 - O Portal de Notícias da Globo

Zaproponowała mu podwózkę i zainicjowała stosunek seksualny.

46-letnia Andrea Soares Martinez molestowała seksualnie nieletniego. Chłopiec miał zaledwie 13 lat. Do szokującego incydentu doszło na południowym wschodzie Brazylii w nadmorskim kurorcie Villa Velha - poinformował mirror.co.uk.

Obszar ten słynie z napadów rabunkowych. 17 lutego oficer żandarmerii wojskowej Everaldo Arvatti pełnił wartę przy monitoringu. W pewnym momencie jego podejrzenia wzbudziło białe mitsubishi, z którego od dłuższego czasu nikt nie wysiadał.

Obserwowałem samochód przez pół godziny, po czym doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak. Pojechałem na miejsce i jeszcze przed otwarciem drzwi wiedziałem, co się dzieje. Pojazd ruszał się rytmicznie, a na szybach była para. W środku były dwie nagie osoby - relacjonował. (mirror.co.uk)

46-latka zgwłaciła 13-latka
46-latka zgwłaciła 13-latka Fot: Materiały policyjne

Zaproponowała mu podwózkę

Oficer przeszkodził parze w stosunku seksualnym. Kiedy otworzył drzwi, chłopiec zaczął płakać. Wyglądał na przestraszonego i zdezorientowanego. 46-latka, która jest bankierką, najpierw opierała się przed wyjściem z samochodu. Ten moment widać na filmie. W końcu jednak przyznała że "popełniła błąd i będzie musiała za niego zapłacić". 

Z zeznań 13-latka wynika, że kobieta zaczęła go podrywać niedaleko plaży. Zaoferowała podwózkę jemu i jego nastoletniej towarzyszce. Dziewczyna zrezygnowała, a nastolatek skorzystał z oferty. Kiedy chłopiec wszedł do auta, Martinez zapytała, czy chce się z nią umówić. Chwilę potem zmusiła go do intymnego kontaktu.

O 46-letniej pedofilce rozpisują się największe brazylijskie portale. Rzadko się zdarza, że molestuje kobieta i to zamożna. Menedżerce banku za seks z osobą poniżej 14. roku życia grozi teraz do 14 lat więzienia.

46-latka zgwałciła 13-latka. Zobacz moment zatrzymania pedofilki:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze