9-latek zgwałcony przez wielu mężczyzn. Matka oddawała go za pieniądze

Wojciech Kozicki
12.01.2018  09:50
Pedofilia i przemoc wobec dziecka
Pedofilia i przemoc wobec dziecka Fot: East News

Przy okazji na jaw wyszły inne zbrodnie w regionie.

Policja zatrzymała 8 osób, które są podejrzane o seksualne wykorzystywanie dziecka. Matkę 9-latka z Fryburga Bryzgowijskiego (Badenia-Wirtembergia) oskarżono o oferowanie go mężczyznom za pieniądze. Rzecznik krajowego urzędu kryminalnego określił sprawą jako najgorszy przypadek molestowania w historii landu.

Jak informuje serwis thelocal.de, 47-letnia matka i jej 37-letni partner usłyszeli także zarzut molestowania seksualnego swojego dziecka. Pozostałe zatrzymane osoby to m.in. Hiszpan, Szwajcar i 49-letni żołnierz Bundeswehry. Niektórzy byli już karani za podobne przestępstwa.

 Fryburga Bryzgowijski
Fryburga Bryzgowijski Fot: Wikimedia.org

Więcej ofiar

Po tym jak policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie i wkroczyli do akcji, chłopiec został odebrany rodzicom i jest pod opieką państwa. Prokuratura ustaliła, że był wielokrotnie gwałcony we Fryburgu i okolicach. Okazało się, że to nie jedyny taki przypadek w regionie.

Śledztwo ruszyło we wrześniu 2017 roku. Przy okazji natrafiono na inne przypadki molestowania dzieci. Jedną z poszkodowanych jest dziewczynka wykorzystywana seksualnie przez ojca. Prokuratura na razie nie ujawniła szczegółów sprawy.

smutny sponge
Przeczytaj więcej
Komentarze