Anastasia odkrywa szokujące skutki wyuzdanego seksu. W tym zwiastunie „Nowego oblicza Greya” jest wszystko

Magdalena Kulej
04.01.2018  11:16
Nowy zwiastun „Nowego oblicza Greya”
Nowy zwiastun „Nowego oblicza Greya” Fot: Youtube.com / Fifty Shades

Nawet Christian Grey się tego nie spodziewał.

Fani pikantnej serii o przystojnym biznesmenie drżą z podniecenia. Amerykańska wytwórnia filmowa Universal Pictures sprawiła widzom filmu „50 twarzy Greya” noworoczną niespodziankę i zaprezentowała nowy zwiastun głośnej ekranizacji.

Jak podaje plejada.pl, poprzednie części trylogii zarobiły kolejno: 600 i 400 mln dolarów. Ostatnia część trylogii w reżyserii Jamesa Foley’a zatytułowana „Nowe oblicze Greya” wejdzie do polskich kin 9 lutego.

Widzowie niezaznajomieni z pisaną wersją erotyku przecierają oczy ze zdumienia, bo nowa zapowiedź filmu odsłania całkiem spory rąbek tajemnicy. Nad związkiem namiętnej pary zawisną czarne chmury i szokujące wiadomości, które mogą nieźle namieszać między dwójką zakochanych.

W trzeciej części ekranizacji nie zabraknie scen seksu.
W trzeciej części ekranizacji nie zabraknie scen seksu. Fot: Youtube.com / Fifty Shades

Chwile grozy zapewni mściwy były szef Any, Jack Hyde, ale to nie koniec problemów.  Anastasia, przed którą BDSM nie ma już tajemnic, odkryje szokujące skutki namiętnych igraszek z Christianem.

Wyuzdany seks, ślub i pościgi raczej nie zagrażają tej sympatycznej parze. Wiadomość o nadejściu nowego członka rodziny, o czym dowiaduje się Ana w ostatnich sekundach zwiastunu może jednak zaskoczyć Christiana. Na reakcję mężczyzny, którego ciężko jest wyobrazić sobie w roli ojca, fani będą musieli poczekać do Walentynek.

W rolach głównych zagrają ponownie. Na ekranie pojawią się też m.in. Kim Basinger, Rita Ora i Eric Johnson.

Przygotuj się na ostateczne starcie z panem Greyem:

Przeczytaj więcej
Komentarze