Anella nie może doczekać się kolejnej operacji. Ten zabieg musi boleć

Magdalena Kulej
21.12.2017  11:47
Anella szykuje się do nowej operacji
Anella szykuje się do nowej operacji Fot: Mateusz Jagielski / East News

Duduś nie komentuje, ale na pewno konsultował się z lekarzem.

Tej kobiety nie trzeba nikomu przedstawiać. Od wielu tygodni jest na językach nawet tych, którzy zatykają uszy na świat celebrytów.  Z drugiej strony, nawet gdyby chcieli o niej zapomnieć, Anella zawsze znajdzie sposób by o sobie przypomnieć.

O jej nowych przygodach internauci dowiadują się z kont społecznościach, które gwiazda polskiego internetu namiętnie prowadzi. Jej ostatnie wyznanie po raz kolejny wprawiło wirtualną społeczność w zdumienie.

Anella

Okazuje się, że znana „polska Barbie” nie wzięła sobie do serca porad chirurga plastycznego. Po ostrzeżeniach pani doktor w telewizji śniadaniowej, Anella zgodnie z obietnicą zapowiada kolejną operację.

Najlepsze prezenty od siebie dla siebie - w drodze po świąteczne MARZENIE - „piłowanie” żuchwy czeka! MOJE ŻYCIE - MOJE CAŁO - MOJE DECYZJE! – pochwaliła się dumna celebrytka. (Instagram.com / @anella_an_)

Na „piłowanie” wybrała się aż do Wiednia. Nie wiadomo, czy w podróży towarzyszył jej ukochany Duduś. Niedawno zapewniał jednak, że jest zawsze u jej boku i bierze czynny udział w konsultacjach medycznych. 

Mam nadzieje, że tym razem będzie to operacja mózgu przywracająca trzeźwość myślenia - komentuje Beata. (Facebook.com / @onetstylzycia)

Pewne jest, że kobieta wróci do domu odmieniona. Polski internet już przygotowuje się na nową odsłonę Anelli, którą na pewno sama wkrótce się pochwali. 

Anella w drodze na zabieg korekty żuchwy.
Anella w drodze na zabieg korekty żuchwy. Fot: Instagram.com / anella_an_
Przeczytaj więcej
Komentarze