Anella twierdzi, że chwali ją cały świat. Ma też apel do Polek

Wojciech Kozicki
03.01.2018  11:03
Anella polska Barbie
Anella polska Barbie Fot: Instagram.com/anella_an_ Follow

Pewien kraj może zabrać polską Barbie.

Rodzimi celebryci kochają siebie z wzajemnością i nie straszny im hejt. Udowodniły to m.in. siostry Godlewskie, grożąc zrobieniem kariery muzycznej. Teraz w ich ślady poszła Anella.

Polska Barbie najwyraźniej nie przejęła się krytyką po występie w telewizji śniadaniowej. Napisała na swoim Instagramie, że jest doceniana i zachwalana na całym świecie. Twierdzi, że mimo fali hejtu w Polsce, pozostaje jeszcze wierna ojczyźnie. Sugeruje jednak, że interesują się nią Niemcy.

Apel do Polek

Wypowiedź Anelli spotkała się z krytyką internautów. Nie zabrakło jednak osób, które stanęły w jej obronie. Uważają, że powinna robić to co robi jeśli sprawia jej to radość.

Jest szczęśliwa i tyle w temacie. Znalazła sposób na siebie i zarobi. Nie lubię takiego wyglądu, ale szanuję czyjeś wybory – napisała Kamila (facebook.com/PUDELEK).

Ja też jej wróżę wielką karierę. W Egipcie jako mumia – skomentowała MałgosiaGosia (facebook.com/PUDELEK).

Świat oszalał, bo takiego cyrku dawno nie widział – twierdzi Basia (facebook.com/PUDELEK).

Przy okazji specjalistka od operacji plastycznych zaapelowała do polskich kobiet, by dumnie wypięły piersi do przodu i nie poddawały się schematom. Sugeruje również, by nie oceniały innych po pozorach. 

Przeczytaj więcej
Komentarze