Białe gacie z kleksem i twarzą znanego polityka to najnowsza moda intymna

Redakcja
02.02.2017  16:23
Majtki z podobizną Donalda Trumpa
Majtki z podobizną Donalda Trumpa Fot: http://www.easytigercorp.co.uk/products/trump-stain-underwear

Kiedy jedni protestowali, inni na niechęci do prezydenta postanowili nieco zarobić. I to w bardzo oryginalny sposób. 

Angielska firma Easy Tiger Corp sprzedaje bieliznę, na której dojrzeć możemy twarz 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Choć możecie pomyśleć "dobry żart!", sprzedaż została już uruchomiona. 

Donald Trump to chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów na świecie. Kiedy tylko świat dowiedział się, że to właśnie znany milioner stanie na czele jednego z najpotężniejszych państw na świecie, część Amerykanów nie kryła swojego oburzenia. Protesty i apele gwiazd były na porządku dziennym. Jednak, kiedy część społeczeństwa protestowała, znaleźli się i tacy, którzy mimo nieukrywanej niechęci, na nowym prezydencie USA postanowili zarobić. 

 

Prezydent z "kleksem"

Angielska firma Easy Tiger Corp doskonale zdaje sobie sprawę, że część Brytyjczyków nie przepada za Donaldem Trumpem, a ich niechęć postanowiła niecnie wykorzystać. Bielizna, którą oferuje firma, przedstawia między innymi podobiznę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jego twarz otoczona jest "kleksem". 

Nasza nowa bielizna "poplamiona" wizerunkiem Donalda Trumpa jest sposobem na podarowanie naszych odchodów przyszłemu prezydentowi świata. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego plama Trumpa jest bardziej pomarańczowa, niż plamy na naszych innych majtkach jest na to prosta odpowiedź - plama po takim człowieku jak Trump po prostu musi być opalona! - czytamy na stronie Easytigercorp.co.uk. 

Bielizna dostępna jest w kilku rozmiarach. Ci więc, którzy noszą rozmiar S, M, L i XL, nie muszą się martwić. Wystarczy zamówić, zapłacić, a potem już nosić z godnością. Koszt tej nietypowej bielizny też jest niewielki. To niecałe 15 funtów. Zainteresowani? 

 

Przeczytaj więcej
Komentarze