Chcieli sprawić, by kobiety cierpiały. Wyszedł im erotyczny gadżet

Redakcja
25.07.2017  11:59
Zadowolona kobieta
Zadowolona kobieta Fot: East News

Panie miały czuć dyskomfort. Okazało się, że są zadowolone.

Badacze z holenderskiego Uniwersytetu w Maastricht stworzyli nietypowe urządzenie. Wkłada się je do waginy, a ono nadmuchuje się i wypełnia wodą o temperaturze zbliżonej do tej, jakie ma ludzkie ciało. Celem tej eksperymentalnej aparatury miało być zadawanie bólu i wywieranie nieprzyjemnego nacisku na wewnętrzne części ciała.

Wynalazek skonstruowano w celach naukowych. Chciano dogłębnie zbadać tajemnice zależności cierpienia i przyjemności u płci pięknej. Jak podaje NYpost.com, próbowano znaleźć przyczynę dyskomfortu podczas stosunków seksualnych u kobiet. Do badania wybrano 42 pacjentki, które nigdy takich problemów nie doświadczyły.

Panie miały za zadanie umieścić nietypowy przyrząd, przypominający balon, w miejscach intymnych, a następnie oglądać filmy. Były to zarówno materiały pornograficzne, ale też kinowe hity jak "Forrest Gump". W tym czasie urządzenie zwiększało swoją objętość i wywoływało uczcie dyskomfortu. Wyniki badania okazały się zaskakujące.

 

Przyjemność przez łzy

Uczestniczki badania po "seansie filmowym" miały określić doznania w skali 1-10 (ból-przyjemność). Jak się okazało, urządzenie przypadło im do gustu. Finalnie, uzyskano wynik 7,2. Tym samym, zamiast tworzyć maszynę cierpień, naukowcy wynaleźli całkiem przydatny i dający sporo radości gadżet.

Indy100.com informuje, że u kobiet ból nieodłącznie łączy się z seksualną przyjemnością. Aż 30 procent z nich doświadcza go podczas stosunku. W przypadku mężczyzn jest to jedynie 7 procent.

Nie wiadomo, czy w planach jest masowa produkcja urządzenia. Nie dałoby się przewidzieć wyników sprzedaży. Przecież kobieta zmienną jest.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze