Jezus objawił się na placku. Ludzie wierzą w cud

Redakcja
23.06.2017  16:23
Jezus na cieście
Jezus na cieście Fot: www.elheraldo.hn / Pixabay.com

Dom kobiety odwiedzają setki pielgrzymów z całego kraju.

Niewielki przedmiot w kuchni tej szczęśliwej kobiety jest obiektem kultu religijnej społeczności. Wszystko za sprawą Jezusa, który objawił się na tortilli. Wierni oddają cześć wypiekowi szczelnie zamkniętemu w słoiku.

Iris Castellanos mieszka w mieście Danli w Republice Hondurasu. Właśnie przygotowywała obiad, kiedy nagle na jednym z mącznych placków pojawiła się twarz Jezusa Chrystusa. Natychmiast zabezpieczyła jedzenie w szklanym naczyniu i poinformowała sąsiadów.

Dzięki zainteresowaniu lokalnych mediów na temat cudu o historii zrobiło się naprawdę głośno. Teraz dom Iris jest odwiedzany przez innych mieszkańców, którzy chcieliby zobaczyć cud na własne oczy.

Kiedy zobaczyłam Jezuska, poczułam energię idącą od nóg aż po głowę - powiedziała Iris Castellanos (elheraldo.hn).

 

Ciało Chrystusa

Jak informuje portal El Heraldo (elheraldo.hn), przy ołtarzu modlą się starzy i młodzi. Niektórzy pragną uleczenia i rozgrzeszenia, jakie ich zdaniem może dać twarz wypalona w tortilli. Jedną z wierzących jest 71-letnia Olga Marina, która jest pewna zaistniałego cudu.

Spójrzcie tylko na te małe oczy, jest tam też broda, wąsy i włosy. Wokół twarzy uformowało się idealne koło. Dacie wiarę? To prawdziwy cud! – wyznała Olga Marina, pielgrzymka (dailymail.co.uk).

Iris jest szczęśliwa, że nie dokończyła obiadu, ponieważ mogłaby nie zauważyć znaku, jaki chciał jej przekazać Bóg. Teraz jest pewna, że będzie dokładnie sprawdzać każdy produkt przed spożyciem.

Obecnie kobieta czuje powołanie, aby dbać i przechowywać placek najdłużej jak to możliwe. Zasuszona tortilla może pozostać w nienaruszonym stanie przez wiele miesięcy, a to oznacza, że dom nawiedzą kolejne osoby chętne zobaczyć mącznego Jezusa.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze