Nie mogli się powstrzymać. Ta świąteczna impreza wymknęła się spod kontroli [WIDEO]

Redakcja
14.12.2016  12:06
Seks przy barze
Seks przy barze Fot: East News

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu zdarzeń. Nawet klienci baru pijący obok nie przeszkodzili parze kochanków w uprawianiu... seksu oralnego.

Do krępującej sytuacji doszło w rosyjskim mieście Chabarowsk, na południowo-wschodnim końcu kraju. W jednym z tamtejszych barów odbywało się przyjęcie z okazji nadchodzących świąt. Jednak drinki szybko przestały smakować klientom lokalu "Cafe Gallery", po tym jak okazało się, że tuż obok jedna z par zaczęła zajmować się sobą aż nazbyt ekshibicjonistyczne. Na dodatek młodzi kochankowie w uniesieniu nie zdawali sobie sprawy, że nagrywa ich kamera przemysłowa.

Film na którym widać uprawiającą miłość francuską parę stał się wiralem i zaczął zdobywać coraz więcej odtworzeń w serwisach wideo. Pikanterii mógł dodać fakt, że  tuż obok życie toczyło się normalnym trybem, jednak świadkowie nie chcieli zauważyć incydentu i szybko odwrócili się plecami. Tak się dzieje, gdy spotkanie integracyjne wymknie się spod kontroli...

Przez tego typu zachowanie zaczynam wierzyć w to, że ludzie są dzisiaj bardziej podobni do zwierząt - napisał internauta cytowany przez The Mirror w komentarzu pod filmem.

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie

Jako pierwszy wideo z 11 grudnia udostępnił na swoim kanale YouTube użytkownik Sergey Fletcher. Do tej pory obejrzano je ponad 30 tys. razy. Widać na nim młodą i zgrabną kobietę, która zniża swoją głowę na wysokość rozporka mężczyzny stojącego przy barze. W komentarzach można natknąć się m.in. na krytykę techniki kobiety. Są też zdania porównujące ją do prostytutki, występuje też ogólny brak zdziwienia zliberalizowaniem obyczajów wśród społeczeństwa.

Proponuję publiczną chłostę ich obojga wobec tak pozbawionej klasy czynności. Kobieta dostałaby 65 batów, a jej facet 60. Możliwe, że to da im dobrą lekcję - zbulwersował się internauta Mayer Neyir.

Nie da się nie zauważyć, że bohaterowie nagrania się pod mocnym wpływem napojów wyskokowych. Ich dane osobowe nie są znane. Wideo z lokalu stało się za to początkiem ożywionej debaty w sieci nad moralnym aspektem takiego zachowania. Internauci wątpią, czy to prawdziwa miłość skłoniła tych dwoje do tak radykalnego kroku. Zważywszy na fakt, że była to impreza gwiazdkowa, para prawdopodobnie życzyła sobie drugiej połowy pod choinkę. Wynika z tego, że nie mogli doczekać się prezentu.

Zobacz, co alkohol i świąteczny nastrój robi z ludzi [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze