Nietypowa przesyłka pocztowa. 20-latek wysyłał paczki z maryśką

Redakcja
13.09.2017  13:19
Wysyłał marihuanę pocztą
Wysyłał marihuanę pocztą Fot: Policja.pl

Ta sprawa była dla kryminalnych priorytetem.

20-latek z gminy Rokietnica może trafić do więzienia nawet na 8 lat. Okazało się, że wysyłał pocztą „odlotowe” przesyłki. Zawierały marihuanę. Usłyszał zarzut wprowadzenia do obrotu środków odurzających.

Jak informuje Epoznan.pl, jedna z placówek poczty zaalarmowała policjantów o podejrzanej paczce. Funkcjonariusze zabezpieczyli ją. W środku odkryli pół kilograma narkotyku. Kilka dni później namierzyli kolejny list z nielegalna zawartością.

Więcej zarzutów

Na nic zdało się używanie fikcyjnych danych. Kryminalni ustalili kto był nadawcą. Sandra Chuda z szamotulskiej policji poinformowała, że aresztowali go 6 września w godzinach wieczornych w jego miejscu zamieszkania.

Internauci stają po stronie zatrzymanego. Uważają, że narkotyki powinny być legalne. Nie zgadzają się również z wysoką karą.

Jeb*ć marne prawo w tym kraju. Więzienia dla przestępców, a nie rolników - napisał Autor (Epoznan.pl).

Ciekawe jak pracownik poczty wpadł na to ze jest to list podejrzany? Pewnie sam jarał i mu liścik zapachniał - podejrzewa walker06 (Epoznan.pl).

Maryśka to nie koniec problemów chłopaka. Prawdopodobnie usłyszy kolejne zarzuty. W jego mieszkaniu znaleziono kilka kilogramów tytoniu bez akcyzy oraz 1800 paczek papierosów znanej marki. Funkcjonariusze zabezpieczyli także urządzenia do zagłuszania sygnałów GPS i telefonów.

Teraz to 20-latek będzie dostawał paczki, wprost do więzienia.

 

 

 

Przeczytaj więcej
Komentarze