Przestępca wygląda jak złoczyńca z bajek. Zdjęcie staje się hitem

Redakcja
10.04.2017  12:19
Mężczyzna wygląda jak postać z bajek
Mężczyzna wygląda jak postać z bajek Fot: twitter.com/bradleytraynor / www.youtube.com/watch?v=ohSDwCpJUt4

Fotografie z aresztu często podbijają Internet. Tym razem jest to amerykański Don Pedro z Krainy Deszczowców.

Zdjęcia aresztowanych osób obiegają Internet co jakiś czas. Tym razem możemy zobaczyć mężczyznę, który wygląda jak złoczyńca z kreskówki. Został zatrzymany za atak siekierą.

Zatrzymany nazywa się Noel E. Dawson i lista jego występków jest dość spora. Mężczyzna dopuścił się: przemocy domowej, kradzieży, napaści, znęcania psychicznego i uczestniczył w wielu bójkach. Policja miała problem z ustaleniem jego tożsamości, więc stawia się mu również zarzut utrudniania śledztwa.

63-latek pochodzi z miasteczka Toledo w Stanach Zjednoczonych. Został zatrzymany podczas napaści na członka rodziny. W niedzielne popołudnie gonił innego mężczyznę, grożąc mu siekierą. Oskarżony próbował zaatakować swoją ofiarę, ale na szczęście trafił w samochód znajdujący się na parkingu.

 

Don Pedro z Krainy Deszczowców

Aresztowany przypomina czarny charakter z kreskówek, w których nikczemni bohaterowie mają nieprzyjemny wyraz twarzy, złośliwe spojrzenie, zakrzywione brwi i wąsy. Podobna postać pojawiła się w polskim serialu animowanym Porwanie Baltazara Gąbki i również była zła. Caramba!

Jak możemy przeczytać na Metro.co.uk, mężczyzna przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na wyrok. Sędzia ustalił kaucję na 50 tysięcy dolarów, czyli prawie 200 tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że ten złoczyńca nie ma swojego pomocnika, który mógłby pomóc mu wyjść zza krat.

 

Przystojniak z aresztu

To nie pierwszy przypadek, kiedy fotografia z aresztu podbija Internet. Wcześniej mieliśmy okazję przyjrzeć się mężczyźnie, który okrzyknięty został najprzystojniejszym przestępcą na świecie. Wszyscy zwracali uwagę na szare oczy i namiętne usta, a zdjęcie znalazło się na pierwszych stronach gazet.

Jeremy Meeks w 2015 roku został skazany na 2 lata więzienia za nielegalne posiadanie broni. Po roku opuścił więzienie za dobre sprawowanie i zaczął swoją przygodę ze światem mody. Jego konto na Instagramie śledzi prawie milion osób.

Jak podaje Etonline.com, 32-latek zajął się karierą modela po tym, jak fotografia z aresztu stała się rozpoznawalna w Internecie. Życie po więzieniu nie jest łatwe, dlatego Jeremy jest wdzięczny za nowe możliwości, jakie się przed nim pojawiły.

Jeremy ma kochającą żonę i jest ojcem trójki dzieci, więc marzenia fanek szybko legły w guzach.

Przeczytaj więcej
Komentarze