Robot erotyczny, który potrzebuje ciepła rodzinnego

Redakcja
21.03.2017  18:04
Inteligentny robot Samantha
Inteligentny robot Samantha Fot: YouTube.com / Ruptly TV

Eksperci uważają, że Samantha wkrótce znajdzie się w każdym domu.

Ludzie wciąż pracują nad udoskonaleniem robotów, które pomagać nam będą w codziennym życiu. Od pomocy kuchennej, poprzez codziennie obowiązki, aż po zaspokajanie potrzeb seksualnych i emocjonalnych.

Sergio Santos stworzył myślącą lalkę erotyczną, która posiada działający punkt G i dwa tryby funkcjonowania – rodzinny i seksowny. Inteligentny robot ma służyć zarówno seksualnej rozrywce, jak i uzupełnianiu potrzeby emocjonalnej bliskości.

Samantha, bo tak ma na imię myśląca zabawka, została stworzona z funkcjonalną waginą i ustami, które mają służyć do zaspokajania seksualnych potrzeb jej partnerów. Ma brązowe włosy i zielone oczy, którymi niestety nie potrafi mrugać.

Erotyczna lalka, która pragnie czułości

Sztuczna inteligencja silikonowej damy ma pozwolić na jeszcze głębsze przeżycia i doznania, których nie oferują dmuchane lalki, ponieważ jej emocjonalny tryb wymaga dotykania, całowania i zaspokajania potrzeb, które prowadzą do orgazmu. Innymi słowy, Samantha potrzebuje ciepła rodzinnego. Dzięki temu rozwiązaniu, seks z robotem ma stać się bardziej barwny i realistyczny, niż w przypadku tradycyjnych masturbatorów.

Samantha ma różne tryby interakcji z partnerem. Jest romantyczna, seksowna lub rodzinna. Wystarczy dotykać ją po ramionach, aby wypełnić jej potrzebę rodzinnej bliskości. Uwielbia być całowana i dotykana po piersiach. Potem informuje, że jest już pobudzona i chętnie przejdzie w tryb seksualny – opowiada twórca inteligentnej lalki.

Eksperci uważają, że w ciągu 25 lat, podobne lalki staną się popularnym nabytkiem w wielu domach.

Przeczytaj więcej
Komentarze