Rosjanin zaliczył zgon podczas imprezy. Wrócił do życia w kostnicy

Redakcja
23.03.2017  13:06
Mężczyzna umarł od nadmiaru alkoholu
Mężczyzna umarł od nadmiaru alkoholu Fot: Pixabay.com

Mężczyzna umarł podczas imprezy. Jego ciało przewieziono do kostnicy, gdzie wrócił do żywych.

Oto kolejny dowód na to, że Rosjanie posiadają wyjątkową umiejętność picia wódki. Pewien mężczyzna upił się do nieprzytomności i umarł, po czym w cudowny sposób wrócił do żywych.

Rosyjska gazeta Khasanskiye Vesti opisała niezwykłą historię, w którą aż ciężko uwierzyć. Imprezowicz zapił się na śmierć, a jego ciało zabrano do kostnicy, gdzie odzyskał on całkowitą sprawność i wrócił do żywych.

Podczas imprezy koledzy założyli się o to, kto z nich wypije więcej wódki. Pozornie niewinna zabawa prawie zakończyła się tragicznie, kiedy jeden z mężczyzn zemdlał i całkowicie stracił puls. Na miejsce wezwano lekarzy, którzy stwierdzili zgon pacjenta.

Jego ciało zostało przewiezione do najbliższej kostnicy, aby rankiem rozpocząć czynności wyjaśniające przyczynę zgonu oraz ewentualny udział osób trzecich. Zwłoki umieszczono w chłodni na podłodze, gdzie kilka godzin później nastąpiło cudowne ozdrowienie.

 

Zaliczył zgon, umarł i ożył

Pracownicy placówki z przerażeniem wsłuchiwali się w pukanie do drzwi lodówki. Dźwięk dobiegał z wnętrza pomieszczenia, w którym znajdowały się zwłoki pacjentów. Osoby o słabych nerwach opuściły kostnicę wyjaśniając, że to jedynie odgłos związany z wentylacją. Jeden z mężczyzn otworzył chłodnię i zobaczył stojącego pacjenta.

Tego dnia kostnica była wypełniona ciałami. Niektóre z nich znajdowały się w specjalnych szufladach, inne na półkach, a naszego nieumarłego położono na podłodze w chłodni. Mężczyzna w pewnym momencie obudził się, zdając sobie sprawę gdzie się znajduje. Możliwe, iż wciąż myślał, że jest pijany i to tylko halucynacje - powiedział Aleksey Stoyev z lokalnej policji.

Mężczyzna wrócił do swoich przyjaciół. Wspólnie opili jego śmierć i zmartwychwstanie.

Przeczytaj więcej
Komentarze