Spotkali się na seks. Rano dziewczyna nie mogła ustać na nogach

Redakcja
23.05.2017  15:51
Seks w windzie
Seks w windzie Fot: youtube.com/Kami. vevo

Dziewczyna przyjęła więcej niż mogła. Możliwe, że była po prostu zmęczona.

Zdarza się tak, że źle mierzymy swoje siły na zamiary. Tak mogło być w przypadku tej pary, która spotkała się na seks. Kobieta miała ogromne trudności z powrotem do windy.

W drugiej połowie maja kamera zarejestrowała zakochaną parę, która wsiadła do windy. Przez długi czas byli spokojni, kiedy pomiędzy 11. a 25. piętrem zaczęło między nimi skrzyć. Poczuli, że są już blisko swojego mieszkania.

Na początku mężczyzna objął swoją partnerkę tak, jakby chciał uprawiać z nią seks w windzie. Po chwili kobieta zauważyła, że w pomieszczeniu znajduje się kamera rejestrująca każdy ruch. Para poprzestała wyłącznie na wzajemnym ocieraniu się.

rozmiar ma znaczenie

Przeładowana emocjami

Na 27. piętrze otworzyły się drzwi windy. Mężczyzna złapał kochankę za biodra i wyniósł z windy, zabierając ją do swojego mieszkania. Domyślmy się, że kobieta musiała dobre bawić się ze swoim partnerem. Spędziła z nim kilka godzin i kiedy ponownie weszła do windy, nie przypominała siebie.

Dziewczyna trzymała się za brzuch, szła skulona i powolnymi ruchami weszła do windy, gdzie poprawiła się patrząc w lustro. Chwilę później rozpuściła włosy i wyszła z pomieszczenia, podpierając się ściany.

Bardzo możliwe, że była to tylko ciężka noc i sen na niewygodnym materacu. Mężczyzna mógł mieć w mieszkaniu siłownię, a obolałe ciało to wynik tak zwanych zakwasów i zmęczenia mięśni.

Zobacz nagranie z windy:

Przeczytaj więcej
Komentarze