Tak się bawią mężczyźni. "CKM" wybrał 50 najlepszych polskich piersi

Redakcja
17.02.2017  15:45
Biust
Biust Fot: Pixabay.com

Redakcja, w której mile widziani są sami mężczyźni, postanowiła się trochę zabawić.

W listopadzie 2016 roku redaktor magazynu "CKM" zamieścił na Facebooku ogłoszenie z ofertą pracy. Szybko okazało się, że w redakcji mogą pracować tylko mężczyźni, ponieważ dziewczyny lepiej sprawdzają się na rozbieranych sesjach zdjęciowych.

Wybuchł skandal, ale seksistowska redakcja nic sobie z tego nie zrobiła. Ranking, który został opublikowany w marcowym "CKM-ie" to dowód na to, że kobiety wciąż traktowane tam są tylko jak obiekt seksualny. 

Jako eksperci w tym temacie (samozwańczy, ale z mocnym CV) przyjrzeliśmy się piersiom znanych Polek i wybraliśmy najładniejsze, najfajniejsze, najokazalsze z nich. Żeby nie było wątpliwości: uwielbiamy biusty wszystkich polskich dziewczyn - ale na następnych stronach pokazujemy najlepsze z najlepszych – czytamy w "CKM".

W rankingu 50 najlepszych piersi "CKM-u" uwzględniono 25 kobiet. Wiadomo - zwykle piersi są dwie. My przedstawiamy 15 pierwszych pań - od końca. Ostatnie miejsce zdobył biust Karoliny Gilon. Wyżej znalazły się między innymi Edyta Zając, Agnieszka Pomaska, Agnieszka Kaczorowska, Ewa Farna czy Ewa Chodakowska.

Nie wiadomo, czy panie zadowolone są z tej wątpliwej nobilitacji. Redaktorzy "CKM" z pewnością tworząc swój ranking bawili się bardzo dobrze. 

Ola Ciupa

Redaktorzy "CKM" są zachwyceni "powodami" do uwielbiania Słowianki Donatana. W Oli Ciupie podobno najbardziej interesujące są piersi. 

 

Paulina Krupińska

Redakcja "CKM" twierdzi, że piersi Pauliny nie zauważyły upływu lat, które minęły od czasu jej zwycięstwa w konkursie Miss Polonia.

 

Karolina Szostak

Dziennikarze twierdzą, że przy Karolinie nie da się skupić. Elegancko podkreślili, że Szostak ostatnio schudła - na szczęście nie w biuście - jak przyznają z ulgą.

 

Madeline Gavi

Redaktorzy są zachwyceni, że YouTuberka i malarka w końcu dorosła. Inaczej zamieszczenie jej wizerunku w rankingu byłoby nielegalne. 

 

Klaudia Stec

Uczestniczka "Warsaw Shore" dobrze wie, że ma świetne cycki i nie zawaha się ich użyć – czytamy w "CKM".

 

Magdalena Frąckowiak

Światowej sławy modelka nie potrzebuje promocji polskiego "CKM". Redakcja twierdzi inaczej, a jej biust określa jako nie za duży i nie za mały. Cenna uwaga.

 

Natalia Siwiec

"CKM" ubolewa, że Siwiec rozbiera się coraz rzadziej. Na szczęście kiedy już to robi, dziennikarze nie mogą wyrzucić widoku jej piersi z głów.

 

Emily Ratajkowski

Amerykańska modelka z polsko brzmiącym nazwiskiem znalazła się w rankingu, bo jej cycki są stuprocentowo polskie. 

 

Doda

Dziennikarzom "CKM" zajmuje kilka minut dostrzeżenie człowieka w Dodzie. Najpierw widzą jej piersi. 

 

Marcelina Zawadzka

Panowie wiedzą lepiej, jak Marcelina Zawadzka czuje się w swoim ciele. Kiedy ona mówi, że przez biust bolą ją plecy, oni twierdzą, że to nieprawda.

 

Paula Tumala

"CKM" nazywa piersi tancerki Donatana "wielkimi niebieskimi oczami".

 

Joanna Krupa

Piersi Joanny Krupy mają być dobre, bo są własnością całego świata. Biedna kobieta.

 

Charlie Riina

Modelka Ania Korosińska, która pracuje w Kanadzie, ma według redakcji "fenomenalne cycyki". Prawdopodobnie ta opinia ma dla niej fenomenalnie małą wartość.

 

Marta Wierzbicka

"CKM" dziękuje Oli z "Na Wspólnej", że mimo gróźb nie zdecydowała się na pomniejszenie piersi. Kręgosłup Marty za kilka lat nie będzie tak wdzięczny.

 

Najlepsze piersi - Sylwia Nowak

Najlepsze polskie piersi należą do modelki, blogerki, instruktorki fitnessu i piosenkarki. Redakcja twierdzi, że żaden biust nie równa się z biustem Sylwii. Gratulujemy i zastanawiamy się, czy laureatka się cieszy.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze