Tańczyła przy drodze i spowodowała wypadek. Wszystko nagrała na wideo

Redakcja
20.04.2017  16:49
Wypadek przez taniec
Wypadek przez taniec Fot: www.youtube.com/watch?v=V_im1dH5JlY

Filmik jest dowodem na to, że przechodnie nie powinni celowo rozpraszać kierowców.

Mogłoby się wydawać, że kierowcy nie zwracają uwagi na przechodniów. Okazuje się, że zachowanie pieszych ma ogromny wpływ na kierujących pojazdem. Dziewczyna tańczyła przy drodze, przez co spowodowała wypadek.

Sytuacja miała miejsce na Ukrainie. Film zaczyna się prostymi ćwiczeniami gimnastycznymi, które później przeradzają się w dziki taniec. Nastolatka wygina się przy drodze, a koleżanka filmuje jej poczynania. Dziewczyna wiele razy odwróciła się w stronę przejeżdżających samochodów, aby pokazać kierowcom swoje taneczne umiejętności.

W pewnym momencie na wideo pojawia się motocykl i samochód. Pojazdy jechały w przeciwnym kierunku. Po chwili, tancerka zaczęła zbliżać się do drogi, co doprowadziło do tragedii.

 

Taneczny wypadek

Prawdopodobnie obaj kierowcy skupili się na tancerce, przez co samochód zbyt szybko zjechał na drugi pas, a motocyklista nie zauważył zagrożenia. Wystarczyły sekundy, aby pojazdy zderzyły się.

Kierujący motorem zderzył się z samochodem, a siła uderzenia wyrzuciła go kilka metrów dalej. Dziewczynka kręcąca wideo sfilmowała również mężczyznę, który leżał na ziemi w bezruchu.

Komentujący interpretują wypadek w różny sposób.

To była wina kierowcy samochodu. Za szybko skręcił w lewo – Michael Brown (YouTube.com)

Co się dzieje z tym światem? Największą tragedią jest jej brak tyłka. Po co w ogóle nim tak kręci, skoro nie ma czym? – George Torres Jr. (YouTube.com)

Jak informuje NYPost.com, motocyklista przeżył wypadek, ale ma złamaną nogę i miednicę.

Zobacz wideo nagrane przez dziewczynę:

Przeczytaj więcej
Komentarze