To najbrudniejszy samochód na świecie. Ilość kurzu PRZERAŻA [wideo]

Redakcja
31.03.2017  12:49
Kurz w samochodzie
Kurz w samochodzie Fot: YouTube.com / admii

Wideo nakręcono w warsztacie samochodowym, podczas rutynowego sprzątania. Niecodzienna ilość brudu.

Wszyscy starają się dbać o czystość swojej bryki. Innego zdania był właściciel tego pojazdu, ponieważ w samochodzie znajdowało się mnóstwo kurzu. Czy jest jakiś sposób na usunięcie brudu? Okazuje się, że tak.

Internet podbija wideo, na którym mechanik czyści wnętrze samochodu. Podczas odkurzania, z wnętrza fotela wydobywały się kłęby kurzu. Ogromna ilość zanieczyszczeń przypominała chmurę dymu wciąganego przez odkurzacz. Mężczyzna sprzątał siedzenie za pomocą odkurzacza parowego, co pozwoliło dokładnie wyczyścić materiał.

Niektórzy starają się także znaleźć rozwiązanie tego problemu, częściowo usprawiedliwiając właściciela samochodu.

To proste, wystarczy używać zmiennego okrycia na siedzenia. U mnie sprawdzają się idealnie – napisał mikeyB na portalu DailyMail.co.uk.

Od 20 lat czyszczę samochody i mogę wam powiedzieć, że to całkiem normalne dla siedzenia pojazdu. Założę się, że macie więcej brudu w domach. Zapadlibyście się pod ziemię, widząc syf wychodzący z waszych dywanów – napisał Ganacus pod wpisem na DailyMail.co.uk

Kurz jest niezwykle niebezpieczny

Kurz powstaje z różnych pyłów, odpadków i cząsteczek ciała. W dużych ilościach jest bardzo niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia i może wywołać groźne choroby. Medyczny portal MedMe.pl dodaje również, że zabrudzenia mogą być przyczyną nowotworów. Samochód pełen brudu to biologiczna bomba dla alergików, dlatego należy regularnie sprzątać swój pojazd.

Zobacz wideo z czyszczenia samochodu

Przeczytaj więcej
Komentarze