Wujek Google odpowiada. 10 najpopularniejszych pytań o seks

Redakcja
22.09.2017  17:16
macbook
macbook Fot: Pixabay.com

Oto, co internauci wpisują w wyszukiwarkę najczęściej.

Kto pyta, nie błądzi. Szczególnie w sferze seksu. Firma Durex postanowiła sprawdzić, jakie zagadnienia związane z erotyką najbardziej interesują internautów. Wyniki mogą zaskakiwać.

Najwięcej osób chce wiedzieć, Gdzie jest punkt G? To pytanie uplasowało się na czele zestawienia. Metro.co.uk, które przywołało badania producenta kondomów, postanowiło rozwiać wątpliwości ciekawskich. Jak można przeczytać w dzienniku, punkt G znajduje się na przedniej ściance pochwy, około 5-8 cm nad jej ujściem. Łatwo można go zlokalizować, wkładając do środka dwa palce, kiedy kobieta leży na plecach. Jednak nie każda pani reaguje na taką stymulację.

 

Orgazm i choroby

Internautów interesuje również, Jak zapewnić kobiecie orgazm? To drugi najpopularniejszy temat dotyczący seksu, wpisywany w Google. Tym razem "Metro" radzi, aby po prostu zapytać partnerkę. Płeć piękna różni się od siebie. Niektóre kobiety mają orgazm pochwowy, związany z penetracją, inne potrzebują pieszczot łechtaczki i dłuższej gry wstępnej. Podstawą jest komunikacja między kochankami.

Nieco bardziej niepokojące są trzy kolejne pytania w rankingu. Jak pozbyć się opryszczki? (nr 3), Czy mogę samemu pozbyć się choroby wenerycznej? (nr 4) i Co to jest rzeżączka? (Nr 5). Warto wiedzieć, że w takich przypadkach zawsze należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ ignorowanie choroby wenerycznej może prowadzić do śmierci.

Rozmiar nieważny?

Zagadnienie nr 6 i 7 wiąże się z kompleksami panów, którzy są ciekawi, Jak powiększyć i jak zmierzyć penisa? "Metro" wyjaśnia, że nie można sprawić, by męski organ był większy bez ingerencji chirurga. Jak podkreślają eksperci, ważna jest akceptacja. Jeżeli mężczyzna chce, by penetracja podczas seksu była głębsza, warto spróbować pozycji "na pieska". Z kolei zmierzyć penisa partner może przy użyciu linijki bądź taśmy mierniczej. Zarówno w stanie "spoczynku", jak i wzwodu. Jednak, jak zauważa dziennik, ważniejsza od rozmiaru jest technika i bliskość między dwojgiem ludzi.

W jakim wieku można kupić prezerwatywy? (nr 8) to kolejne pytanie w zestawieniu. W Polsce, tak jak w Anglii, każdy może kupić kondomy. Warto być odpowiedzialnym, jeśli zaczyna się życie seksualne.

Ostatnie pytania w rankingu 10 najpopularniejszych kwestii konsultowanych z wujkiem Google to Jak włożyć męski organ płciowy do kobiecego organu płciowego? (9) i Ile trwa seks? (10). Prawdopodobnie zadała je bardzo młoda grupa internautów. Tutaj metro.co.uk również uświadamia. Seks trwa tyle, ile para zechce. Nie wszyscy kochankowie za seks uważają to samo. Jedni zaliczają do niego grę wstępną, inni sam stosunek. Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, eksperci radzą, by oboje partnerów czerpało przyjemność ze zbliżenia, a nie traktowało je jak sport i okazję do "wykazania się". Wtedy z umieszczeniem penisa w pochwie nie będzie problemu.

Analiza pytań umieszczonych w zestawieniu nie nastraja optymistycznie. Okazuje się, że edukacja seksualna kuleje. Rodzice nie rozmawiają z młodzieżą na temat seksu, a ta czerpie wiedzę z sieci.

Przeczytaj więcej
Komentarze