Wypadła z fotela podczas skoku na bungee. Zawisła nad gośćmi parku

Redakcja
12.04.2017  11:37
Wypadła z fotela podczas skoku na bungee
Wypadła z fotela podczas skoku na bungee Fot: www.youtube.com/watch?v=RkhX9wzqsKs

Obserwujący zaczęli krzyczeć, a obsługa podjęła próbę ratowania życia kobiety.

W tym miejscu spełnił się największy koszmar gości parków rozrywki. Kobieta wypadła z fotela podczas skoku na bungee. Obsługa próbowała ją złapać i zatrzymać. Mrożące krew w żyłach nagranie.

Przerażające wideo pochodzi z wesołego miasteczka w Paryżu. Dwie kobiety zdecydowały się zmierzyć ze swoim strachem. Wybrały kontrolowany zrzut w fotelu, który przypięty jest do liny. Nie spodziewały się, że zabawa może skończyć się tragicznie. W teorii, pracownicy lunaparków powinni zadbać o bezpieczeństwo gości.

Jak informuje Metro.co.uk, serca gapiów zamarły, kiedy zobaczyli huśtający się fotel i zwisającą z niego kobietę. Pas bezpieczeństwa odpiął się z niewyjaśnionych przyczyn, przez co poszkodowana wypadła z siedzenia. Przez kilkanaście sekund zwisała nad głowami innych gości parku. Atrakcja cały czas była w ruchu.

 

O włos od tragedii

Ludzie krzyczeli, kiedy zobaczyli zwisającą nad nimi kobietę. Ofiara przemieszczała się z jednej strony parku na drugą. Dwóch mężczyzn próbowało złapać poszkodowaną, aby ocalić jej życie i wyhamować siedzenia przymocowane do liny.

Zahaczyła nogą o fotel, co prawdopodobnie uratowało jej życie. W przeciwnym razie, siła wyrzutu cisnęłaby kobietą w gapiów. Tylko centymetry dzieliły ją od uderzenia głową w metalowe części atrakcji. W końcu udało się złapać dziewczynę i zatrzymać ruszające się siedzenia.

Wypadek pokazuje, że nie możemy być pewni swojego bezpieczeństwa w wesołych miasteczkach.

Zobacz wstrząsające wideo

Przeczytaj więcej
Komentarze