Założyła złote bikini. Internauci nie wiedzą czy to wciąż nagość

Redakcja
28.07.2017  17:36
Założyła złote bikini Internauci nie wiedzą czy to wciąż nagość

Niektórzy uważają, że strój nie powinien być zaliczany do bikini.

Internauci spierają się w sprawie jednego bikini. Strój modelki został wykonany ze złotego materiału, który odbija światło słoneczne. Ludzie nie są pewni, czy modelka jest ubrana czy naga.

Złoty strój został wykonany przez firmę The Black Tape Project, która specjalizuje się w tworzeniu niecodziennych kostiumów dla kobiet. Ich najnowszym dziełem jest złoty strój bikini, składający się z prawie setki osobnych, metalicznych części.

W serwisie Reddit opublikowano filmik z plaż Haiti, który przedstawia modelkę w złotym stroju. Wszystkie kawałki taśmy izolacyjnej świecą jasnym blaskiem.

 

Naga czy w ubraniu?

Górna część złotego stroju zasłania część piersi modelki, jej ramiona i szyję. Dolna znajduje się w okolicach intymnych, na pępku oraz na rękach przy dłoni.

Internauci zauważyli, że elementy nie są w żaden sposób połączone ze sobą, a to oznacza, że na nagie ciało modelki naklejono mieniące się trójkąty. To odkrycie wywołało dyskusję, na temat tego, czy modelkę można zaliczyć do osób nagich. Zdania są podzielone.

Wygląda jak strój wojowniczek z gier RPG – napisał raspvidy (Reddit.com)

To nie może być bikini, skoro nie da się w tym pływać – napisała Azure_Providence (Reddit.com)

Strasznie dziwnie wygląda – napisała użytkowniczka (Reddit.com)

Jak pisze DailyMail.co.uk, część użytkowników twierdzi, że strój zasłania części intymne i powinno zaliczać się go do ubioru, a kobieta nie ma się czego wstydzić.

Inna grupa uważa, iż są to wyłącznie luźne elementy naklejone na nagie ciało, więc modelka wciąż jest naga i nie powinna przechadzać się po publicznej plaży.

Jednego jesteśmy pewni – skóra modelki będzie wyglądać ciekawie, kiedy pojawi się opalenizna.

Zobacz wideo z modelką

Przeczytaj więcej
Komentarze