Żołnierze postanowili coś zjeść. Udali się po posiłek czołgiem

Redakcja
25.07.2017  13:03
Żołnierz w czołgu
Żołnierz w czołgu Fot: East News

Co ciekawe, nie wydarzyło się to w Rosji.

Internet pełen jest filmów, na których ludzie w nietypowy sposób zamawiają jedzenie w barach szybkiej obsługi. Ich pracownicy zapewne mogliby o tym napisać niejedną książkę. Jak się okazuje, wciąż można ich zaskoczyć. Tym razem to belgijscy wojskowi podnieśli poprzeczkę - chociaż nie wiadomo, czy robili sobie żarty. Nawet jeśli nie, dowcipnisiom ciężko będzie konkurować z takim wyczynem.

W sieci można znaleźć nagranie, na którym opancerzony pojazd przemierza ulice Brukseli. Był w pełnym kamuflażu, jakby zmierzał na wojnę. Wystawały z niego tylko głowy żołnierzy w hełmach. Nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Wojskowi dosłownie pojechali po posiłki.

Przybyli ułani

Załoga najwyraźniej zgłodniała. Wóz bojowy skręcił w stronę restauracji Quick i zatrzymał się na parkingu. Pancerni złożyli zamówienie w okienku i odebrali jedzenie. Potężna maszyna ruszyła w dalszą drogę.

Wideo zostało zarejestrowane w piątek, tuż po zakończeniu parady wojskowej w stolicy kraju. Odbyła się w celu uczczenia jednego z belgijskich świąt narodowych. Jak informuje Upi.com, pancerna bestia brała udział w paradzie. Chociaż wyglądała groźnie, nie była uzbrojona.

Belgijscy żołnierze zapewne nie znają polskiej pieśni "Przybyli ułani pod okienko". Szkoda, ponieważ kaliber żartu byłby wówczas znacznie większy.

Zobaczcie wóz bojowy przed restauracją:

Przeczytaj więcej
Komentarze