„Żywy Ken” chce zmienić płeć. Ma poważny powód

Redakcja
21.09.2017  16:25
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves Fot: Instagram.com/rodrigoalvesuk

Planuje też nowe operacje plastyczne.

Rodrigo Alves zrobił już wiele, żeby narobić szumu wokół siebie. Tym razem jednak zdobył się na wyjątkowo śmiałe wyznanie. Celebryta, znany jako "żywy Ken", zapowiedział, że nie wyklucza... zmiany płci.

34-latek ma na swoim koncie ponad 60 operacji plastycznych, ale myśli o jeszcze jednej i to całkiem skomplikowanej. A wszystko po to, by nie zmienić się na starość w "sflaczałego dziadka", a w seksowną Barbie. Celebryta wyjawił dziennikowi "Daily Mail", że chce podążać śladami Caitlyn Jenner, która w wieku 67 lat zdecydowała się na ten poważny krok.

Pierwszy raz Rodrigo przebąkiwał o swoich zamiarach na antenie włoskiego kanału Channel 5. W trakcie show na żywo wyznał także, że jedyną rzeczą, której sobie nie poprawił, jest jego penis.

Internetowa i telewizyjna osobowość planuje kolejne zabiegi estetyczne. Chce wymodelować żuchwę, przeszczepić włosy. Usunie także 6 żeber.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nie przesadzi z operacjami. Ostatnio dowiedział się, że jego nos już więcej nie wytrzyma i - jeśli Hiszpan jeszcze coś poprawi - może po prostu odpaść. Inna sprawa, że 34-latek coraz mniej przypomina popularną zabawkę firmy Mattel i powoli staje się karykaturą siebie.

Zobacz, jak wygląda 34-latek po 60 operacjach plastycznych:

Przeczytaj więcej
Komentarze