3-latek jeździ na ogromnym wężu. To najdłuższy członek rodziny

Redakcja
16.10.2017  16:05
Dziecko bawi się z wężem
Dziecko bawi się z wężem Fot: Facebook.com/Ugochukwu Dennis

Świetnie się z nim dogadują.

Niektóre dzieci nie chcą lalek i kloców. Zamiast nich wolą mordercze bestie. Przykładem jest 3-latek z wietnamskiego Thanh Hoa. Towarzyszem jego zabaw jest 80-kilogramowy pyton.

ZOBACZ TEŻ: Pyton z Warszawy nie żyje. Wąż celebryta pokonany przez...

W sieci opublikowano wideo przedstawiające igraszki Truonga z 6-metrowym gadem. Ujeżdża go niczym kucyka. Pojawiły się nawet podejrzenia, że film jest dziełem speców od efektów specjalnych. Jak informuje serwis mashable.com, plotki zdementowała ciotka chłopca An Nguyen. Opowiedziała o tym jak drapieżnik zawitał do ich domu.

Przyjaciel rodziny

Okazuje się, że rodzina odważnego dziecka traktuje pytona jako domowego pupila. Przypełznął do nich cztery lata temu i się zadomowił. Na filmie widać jak dorośli przenoszą go w inne miejsce, a on nie robi im krzywdy.

Jest bardzo delikatny. Odwiedza nas, by się zrelaksować. Na wideo widać wodę pochodzącą pod dom, a wąż z dzieckiem się w niej bawią  – powiedziała An Nguyen (mashable.com).

Wietnam w 2017 roku jest gnębiony przez powodzie, które zabiły już 72 osoby. Zniszczyły także 22 tys. hektarów pól ryżowych, a dziesiątki tysięcy domów jest zalanych. To jednak nie koniec kłopotów Wietnamczyków, ponieważ wkrótce znad Chin nadciągnie tajfun Kanun. Tymczasem w Europie szaleje huragan Ophelia. Odczują go także Polacy.

ZOBACZ szaloną przejażdżkę na grzbiecie pytona:

Przeczytaj więcej
Komentarze