80-latek za kierownicą. Potrącił młodą kobietę na pasach [WIDEO]

Redakcja
30.11.2017  15:40
Potrącenie kobiety na pasach
Potrącenie kobiety na pasach Fot: Youtube.com/Życie Pabianic

Otrzymał zaskakującą karę.

Przechodząc przez "zebrę" ryzykuje się utratę życia. Przekonała się o tym pewna 25-latka. 27 listopada ok. godziny 14 znalazła się na pabianickim skrzyżowaniu ulic św. Jana i św. Rocha. Jak informuje zyciepabianic.pl, nagle została potrącona przez rozpędzone Daewoo Tico. 

Skręcający kierowca prawdopodobnie jej nie zauważył. Siła uderzenia była tak duża, że poszkodowana uderzyła głową o asfalt. Skończyło się jednak na niegroźnych obrażeniach.

Okazało się, że sprawca wypadku miał 80 lat. Policjanci potraktowali zdarzenie jako kolizję i ukarali go mandatem.

 

Zagrożenie na drodze

Internauci sądzą, że osoby w takim wieku nie powinny siadać za kółkiem. Uważają je za zagrożenie dla innych uczestników ruchu i proponują dla nich obowiązkowe testy

Młodemu zabraliby prawo jazdy, a dziada potraktowali ulgowo. Jakieś podwójne standardy mają w tej policji – uważa Krystyna (facebook.com/WP Wiadomości).

Mój teść ma 76 wiosen i jeździ lepiej niż gimbusy – twierdzi Rafik Zch (facebook.cok/Kryminalki.pl).

To kolejny przypadek w Polsce, gdy senior doprowadza groźnego wypadku. Jak podaje polsatnews.pl, 22 listopada w warszawskim Wilanowie 92-latek podczas parkowania wjechał na chodnik. Potrącił dwie kobiety, uderzył w inne auto i staranował budynek. Miesiąc wcześniej w Białej Podlaskiej inny staruszek potrącił dwójkę nastolatków. Miał 97 lat.

Senior potrącił 25-latkę na pasach:

Przeczytaj więcej
Komentarze