85 procent ciała pokrył tatuażami. Ma je nawet TAM [GALERIA]

Redakcja
06.12.2017  17:15
32-latek z Poznania wytatuował prawie całe ciało
32-latek z Poznania wytatuował prawie całe ciało Fot: Instagram.com/adam.curlykale

"Ludzie mówią, że moje miejsce jest w ZOO" - żali się 32-latek.

32-letni Adam z Poznania vel adam.curlykale wytatuował prawie całe ciało. Mężczyzna zaczął przygodę z malunkami, kiedy skończył 21 lat. Początkowo były to postacie z kreskówek. Teraz tatuaże pokrywają 85 procent jego skóry. Jak donosi fakt.pl, ma je nawet na penisie.

Poznaniak swoimi nowymi „zdobyczami” chwali się na Instagramie. W pewnym momencie miał jednak dość takiego image’u i zgłosił się do show TTV „Druga twarz”. Karolina Gilon pomagała ludziom z nietypowym wyglądem ujrzeć swoje drugie, mniej kontrowersyjne oblicze. 

Adam opowiadał w programie, że tatuaże utrudniają mu funkcjonowanie w społeczeństwie. Przed kamerami 32-latek się otworzył i przyznał, że zaczął eksperymentować z ozdabianiem ciała, ponieważ jest sierotą.

Ludzie plują na mnie, już nie mówiąc o tym, jakie wulgaryzmy padają pod moim adresem, że moje miejsce jest w ZOO, że do pieca krematoryjnego powinienem trafić - żalił się. (Pudelek.pl)

Mimo że mężczyzna doświadczył wielu upokorzeń, nie zrezygnował z kontrowersyjnego wyglądu. Ostatnio tatuażami pokrył twarz i wytatuował gałki oczne. Widocznie, podobnie jak dziewczyna, która chciała upodobnić się do Popka, musi się czymś wyróżniać. Oby tylko w jego przypadku zmiany nie skończyły się uszkodzeniem wzroku.

Zobacz, jak wygląda ciało 32-letniego poznaniaka:

Przeczytaj więcej
Komentarze