Anja Rubik poszła na całość. Pokazała się nago na Istagramie [GALERIA]

Redakcja
08.11.2017  14:44
Anja Rubik nago sesja
Anja Rubik nago sesja Fot: @anja_rubik/Instagram

Ta sesja jest wyjątkowo pikantna.

Nagie ciało polskiej modelki można było podziwiać już w wielu sesjach, np. tej dla magazynu „Industrie”. Jak informuje eska.pl, nowe zdjęcia są jednak znacznie ostrzejsze. Anja Rubik nie ma nich zupełnie nic do ukrycia. Pomiędzy plamami farby można zobaczyć jej piersi i waginę.

Fotografie zostały opublikowane na profilu Anthony'ego Vaccarello na Instagramie. Jest projektantem mody i dyrektorem artystycznym Yves Saint Laurent. Autorem sesji jest japoński fotograf i artysta współczesny Nobuyoshi Araki.

Cenzura nie dała rady

Instagram podchodzi bardzo restrykcyjnie do nagości. Jednak cenzura zaakceptowała obnażone ciało Polki. Prawdopodobnie uznała ją za grafikę artystyczną i część kompozycji, więc nie skończyło się usunięciem.

Rubik karierę rozpoczęła w wieku 15 lat. Obecnie jest gwiazdą światowego formatu. Należy do agencji Next, Modelwerk i D-Vision. Obecnie nie zajmuje się jedynie pozowaniem przed obiektywem. Projektuje m.in. buty i torebki, a także tworzy autorskie perfumy. W 2012 roku portal models.com uznał ją za ikonę.

Anja Rubik pokazała wszystko. Zobacz jej najnowszą sesję [18+]:

Przeczytaj więcej
Komentarze