Brutalna walka polskich kierowców. Pobili się na drodze

Redakcja
21.09.2017  11:15
Polscy kierowcy pobili się w Poznaniu
Polscy kierowcy pobili się w Poznaniu Fot: Facebook.com/epoznan.pl

Wiadomo dlaczego doszło do rękoczynów.

19 września na ulicy Hetmańskiej w Poznaniu rozegrały się sceny rodem z amerykańskim filmów sensacyjnych. W godzinach popołudniowych pokłóciło się ze sobą dwóch kierowców. Afera nie skończy się jedynie na kilku siniakach.

W sieci opublikowano wideo z incydentu. Widać na nim ulicę Hetmańską, ale awantura miała zacząć się już na Starołęckiej. Jak informuje Epoznan.pl, kierowca Passata miał jechać dość powoli. Tuż za nim pojawił się mężczyzna w Golfie, który ograniczenie prędkości miał w głębokim poważaniu. Najwyraźniej irytowała go powolna jazda, co postanowił zamanifestować przemocą.

Pościg i bijatyka

Na wysokości pętli tramwajowej STOMIL, podjechał do "wolniejszego" uczestnika ruchu. Wysiadł z auta, opluł go i uciekł. Poszkodowany nie miał zamiaru puścić mu tego płazem. Dopadł go na dojeździe do ronda Starołęka i bezskutecznie próbował wyciągnąć z pojazdu. 

Za rondem zmusił przeciwnika do zatrzymania się. Obaj wysiedli z samochodów i rozpoczęła się walka na pięści. Zajście zostało nagrane, a materiał trafił w ręce policji.

Okazuje się, że bójki kierowców w Polsce zdarzają się dość często. W sieci pojawiają się kolejne nagrania z drogowych starć.

Bójki polskich kierowców:

Przeczytaj więcej
Komentarze