Brutalnie pobił bezbronną kobietę na oczach świadków. Nikt nie zareagował

Redakcja
29.08.2017  15:05
Pobił kobietę na ulicy
Pobił kobietę na ulicy Fot: Youtube.com/XUE WEN

Mężczyzna postanowił wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Zadawał kolejne ciosy, a ludzie nie interweniowali.

Pewien obywatel Chin, dzień przed obchodzonym w tym kraju odpowiednikiem święta zakochanych, zafundował kochance ojca niecodzienny prezent. Dopadł ją na ulicy i skatował. Świadkowie twierdzą, że to była zemsta. Incydent został nagrany przez gapiów, a wideo opublikowano w sieci

Mężczyzna ciągnął bezbronną kobietę za włosy po asfalcie i zadawał jej brutalne ciosy. Jak informuje portal shanghaiist.com, przechodnie jedynie przypatrywali się całemu zajściu. Atakujący tłukł znajomą ojca na środku jezdni, nie przejmując się nawet przejeżdżającymi obok samochodami.

Zemsta za rozwód

Mężczyzna zawlekł kobietę w pobliże zaparkowanego na poboczu auta. Zaczął ją obrażać i kopać w twarz. Dopiero wówczas kilka osób z tłumu próbowało mu przeszkodzić. Był jednak w szale i nie przestał atakować.

Świadkowie zeznali, że mężczyzna dokonał pobicia, ponieważ chciał wymierzyć w ten sposób "sprawiedliwość". Obwiniał kobietę za rozwód rodziców. Policja z miasta Yuzhou stara się potwierdzić tę wersję.

Chińskie media zwracają uwagę, że podobne przypadki brutalnych ataków na kobiety o nadszarpniętej opinii w Państwie Środka nie należą do rzadkości. Zdarzały się nawet historie ofiar, które próbowały na tym zbudować karierę i zyskać rozgłos.

Pobił ją na środku ulicy:

Przeczytaj więcej
Komentarze