Emily Ratajkowski przesadziła z dekoltem na imprezie. Jej wdzięki wyszły na wolność

Redakcja
03.10.2017  16:14
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski Fot: East News

Chyba zapomniała spodni.

O Emily Ratajkowski znów zrobiło się głośno. Jak informuje Thesun.co.uk, pojawiła się na pokazie na pokazie Paryskiego Tygodnia Mody. Zaprezentowała bardzo głęboki dekolt. Biała koszulowa sukienka, pod którą niczego nie miała ledwo zakrywała także pośladki

Taki dekolt aż prosił się o wpadkę. Piersi w końcu musiały wydostać się na wolność. Jak informuje serwis jastrzabpost.pl, w pewnym momencie wyskoczyły z kreacji. 

Lubi dobrze zjeść

Ratajkowski jest amerykańską modelką i aktorką o polskich korzeniach. Karierę rozpoczęła już w wieku 14 lat. Wkrótce zaprezentowała swoje wdzięki w rozbieranej sesji dla magazynu „Treats!”

Może poszczycić się wspaniałą figurą. Nie stosuje jednak rygorystycznych diet. W wywiadach przyznaje, że lubi stołować się w fast foodach. Nie stroni od burgerów i pizzy. Zapewne niejeden facet chciałbym znaleźć się w jej menu.

Zaprzecza plotkom, że przeszła operację powiększenia piersi. Ich jędrność mają zapewnić regularne ćwiczenia. Krytykuje też sesje fotograficzne, gdzie fotografowie próbują zmieniać ją w programach graficznych.

Jej profil na Instagramie rozpala panów do czerwoności. Obserwuje go ponad 15 milionów osób. Publikuje na nim kuszące zdjęcia, nie zawsze w ubraniu.

Emily Ratajkowski nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków:

Przeczytaj więcej
Komentarze