Erotyczna zabawa z prostytutką w Uberze. Współpasażer dostał drobną rekompensatę

Redakcja
26.07.2017  16:11
Erotyczna zabawa w Uberze
Erotyczna zabawa w Uberze Fot: East News

Mężczyzna był świadkiem seksu oralnego prostytutki z kierowcą. Sprawę zgłosił firmie.

Amerykańska wersja Ubera pozwala na współdzielenie jazdy z innymi pasażerami. W ten sposób bardzo tanim kosztem można dotrzeć w odległe miejsca. Jeden z użytkowników nigdy nie zapomni swojej podróży, podczas której prostytutka zaczęła uprawiać seks oralny z kierowcą.

Ander Manuel z Chicago nagrał całe zdarzenie i udostępnił je w serwisie społecznościowym. Oglądający nie mogli uwierzyć, że kobieta pochyliła się nad kroczem mężczyzny przy innych osobach w samochodzie. Poszkodowany dokładnie opisał całe zdarzenie z nadzieją, że uzyska wyjaśnienie od przewoźnika.

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy rozochocona panna wsiadła do auta. Kilka chwil później zaczęła całować prowadzącego pojazd, a ten zwracał uwagę jedynie na kołnierz koszuli. Prosił ją, aby go nie pogniotła. W żaden sposób nie skomentował dziwnego zachowania. Z czasem zaczął oddawać pocałunki, aż w końcu głowa kochanki znalazła się między jego nogami.

 

Ciągnąca się wycieczka

Przedstawiciele firmy Uber zdecydowali się zrekompensować nieprzyjemne chwile, jakich doznał Ander podczas wycieczki trwającej ponad 3 kilometry. Pasażer otrzymał kupon na 10 dolarów, czyli około 36 złotych do wykorzystania w aplikacji. Jak sam przyznaje, nie jest zadowolony z prezentu.

Trwają prace wyjaśniające niecodzienne zajście. Mężczyzna skarży się na utrudniony kontakt z obsługą klienta i bagatelizowanie sprawy. Bardzo możliwe, że przez długi czas nie skorzysta ponownie z ich usług. 

Zobacz nagranie z samochodu:

Przeczytaj więcej
Komentarze