Gessler porównała marchewkę do wibratora zakonnic. Znany ksiądz: Jest niewyżyta seksualnie

Redakcja
09.11.2017  11:18
Magda Gessler i Ryszard Halwa
Magda Gessler i Ryszard Halwa Fot: Facebook.com/tvnpl / East News

Słynnej restauratorce oberwało się za słowa o marchewkach w zakonach. 

Ksiądz Ryszard Halwa jest oburzony słowami Magdy Gessler o marchewkach jako naturalnych wibratorach zakonnic. Kontrowersyjna wypowiedź słynnej restauratorki pochodzi z pierwszego odcinka jej nowego programu „Sexy Kuchnia”.

Premierowa część serialu wyemitowana została 5 listopada na kanale Food Network i wzbudziła mieszane uczucia wśród internautów. Gessler mówiła w nim o trochę innym zastosowaniu marchewki niż to powszechnie znane.

Marchewka, naturalnie, od wielu wieków spełniała rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora. Tylko że wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka  - mówiła 64-latka przed kamerą. 

 

"Sama jest niewyżyta"

Nic dziwnego, że wypowiedź restauratorki oburzyła osoby duchowne. Do kontrowersyjnych słów odniósł się na łamach „Super Expressu” ksiądz Ryszard Halwa. Duchowny prowadzi poradnię, w której zakonnice udzielają porad psychologicznych.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic. Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga – mówił "Super Expressowi". 

Oburzony duchowny poszedł dalej i pokusił się o psychologiczną analizę osobowości słynnej restauratorki. Jego zdaniem słowa Gessler mogą świadczyć o tym, że sama ma problem z własną seksualnością.

Ta wypowiedz obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym , że to pani Magda Gessler sama ma problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża. Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają seks z samym sobą, uważają, że wszyscy tak muszą – dodał. (se.pl)

Magda Gessler na razie nie skomentowała słów księdza Halwy.

Przeczytaj więcej
Komentarze