Gimnazjalistki znęcały się nad koleżanką. Kazały jej zjeść niedopałek papierosa

Redakcja
16.08.2017  12:58
Kazały koleżance zjeść niedopałek papierosa
Kazały koleżance zjeść niedopałek papierosa Fot: Youtube.com/AleViral.pl

Internauci postanowili odnaleźć napastniczki.

Młodzież po raz kolejny zaskoczyła brutalnością. W sieci opublikowano nagranie, na którym widać jak gimnazjalistki znęcają się nad swoją rówieśniczką. Jedna z nich krzyknęła „ty k*rwo je*ana”. Jak informuje wprost.pl, po chwili podniosła z trawnika niedopałek i próbowała wepchnąć go ofierze do ust. Stawiała opór, więc usłyszała „otwórz jej k*rwa ten ryj”.

Atakowana postanowiła się bronić, ale napastniczki odpowiedziały przemocą. Zaczęły ją kopać i szarpać za włosy. Najwyraźniej dobrze się przy tym bawiły, bo śmiały się i puszczały muzykę z telefonów.

Kazały koleżance zjeść niedopałek papierosa:

Internet pomógł

Wideo zostało opublikowane w serwisie youtube.com przez użytkownika DeeJayPallaside. Prosił on internautów o nagłośnienie sprawy i pomoc w odnalezieniu napastniczek. Jego kanał subskrybuje prawie milion osób, więc akcja szybko zyskała rozgłos. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Udostępnione! Niech rodzice wiedzą co robią ich dzieci - skomentował sytuację użytkownik o nicku Prołejt 1337 (youtube.com/DeeJayPallaside).

One są potworne trzeba je złapać my twoi widzowie pomożemy ci - zdeklarowała chęć pomocy internautka (youtube.com/DeeJayPallaside).

Youtuber z pomocą widzów odnalazł agresorki. Dotarł także do ofiary i przeprowadził z nią rozmowę telefoniczną. Mimo, że akcja spotkała z pozytywnym przyjęciem, pojawiła się krytyka pod adresem jej inicjatora. Zarzucono mu, że kosztem nastolatki, próbuje zdobyć subskrypcje i polubienia.

Odnalazł ofiarę gimnazjalistek:

Przeczytaj więcej
Komentarze