Justin Bieber chce odbudować wiarę. Założy swój Kościół?

Redakcja
26.07.2017  17:38
Justin Bieber
Justin Bieber Fot: Wikimedia.org

Jego wyznawcy pewnie modlili się o to od dawna.

Justin Bieber zasmucił swoich fanów. Niespodziewanie odwołał trasę koncertową „Purpose”, która miała trwać jeszcze kilka miesięcy. Rzecznik artysty Lauren Morris wydała oświadczenie, że muzyk przerwał koncertowanie z powodu nieprzewidzianych okoliczności. Tymczasem prawda może być zupełnie inna.

Jak informuje NME.com, Kanadyjczyk zrobił sobie przerwę od występowania na żywo z powodu osobistego kryzysu. Podobno czuje się zmęczony i wypalony. Jak przyznawał wielokrotnie w wywiadach, imprezowy styl życia i ciężka praca mocno go wyczerpały. Przechodził też kryzysy osobowości i miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości. Nieustannie zmaga się także z hejterami. Aby się zregenerować i odbudować utraconą wiarę, postanowił założyć Kościół.

Wyznawcy Biebera

Autorem doniesienia jest australijski dziennikarz Richard Wilkins. Wspomniał o tym w jednym z wywiadów. Wyznał, że Bieber podobno od jakiegoś czasu opowiada o swoim nawróceniu i próbuje przekonać bliskie osoby do wejścia na drogę wiary. Spotyka się już rzekomo z osobami, które pomogłyby mu ze zrealizowaniem "duchowego" projektu.

Niezależnie od tego, czy muzyk rzeczywiście ma takie plany, już teraz wierzą w niego miliony wyznawców na świecie. 

 

Przeczytaj więcej
Komentarze