Magda Gessler zaliczyła poważny upadek. Niebezpieczne zdarzenie na planie "Kuchennych Rewolucji"

Redakcja
25.05.2017  14:51
Upadek Magdy Gessler
Upadek Magdy Gessler Fot: ONS / youtube.com/watch?v=O5r5GtwGcUg

Gwiazda uderzyła twarzą prosto w beton, co mogło spowodować liczne obrażenia.

Trwają zdjęcia do kolejnych odcinków programu "Kuchenne Rewolucje". Obecnie Magda Gessler przebywa w Chrzanowie, gdzie zaliczyła wpadkę, a dokładniej upadek.

Aktualnie trwają nagrania w podkrakowskim Chrzanowie, gdzie trwa rewolucja w miejscu "Stare Mury". Jak informuje portal Krakow.naszemiasto.pl, lokal jest zamknięty od kilku dni na potrzeby nagrań. Wcześniej restauracja pełniła funkcję baru, gdzie sprzedawało się pizzę oraz piwo.

Podczas nagrań przed finałową kolacją, doszło do nieprzyjemnego incydentu. Ekipa nagrywała ujęcia związane z wejściem do restauracji. Po przekroczeniu progu, Magda Gessler przewróciła się. Kobieta upadła z całą siłą prosto na twarz. Zdarzenie zarejestrowały osoby obserwujące poczynania gwiazdy.

Dobrze jej tak! - pisze Nie lubię jej (krakow.naszemiasto.pl)

Magda to też człowiek... szkoda mi jej - dodała Wiola (krakow.naszemiasto.pl)

Upadek Magdy Gessler

Nagranie obejrzały już tysiące osób. Niektórzy komentujący współczują restauratorce, inni zostawiają złośliwe komentarze. Chociaż wideo może wydawać się zabawne, upadek wyglądał bardzo niebezpiecznie. Mamy nadzieję, że restauratorka nie odniosła poważnych obrażeń i będzie kontynuować nagrania programu.

Magda Gessler ma pomóc w rozwoju restauracji, a efekty będziemy mogli zobaczyć jesienią w programie "Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN. W oczekiwaniu na nowy odcinek, polecamy sprawdzić galerię pisanek, które wyglądają jak znana restauratorka.

Zobacz nagranie z upadkiem

Przeczytaj więcej
Komentarze