Natknęła się na rekina w basenie. Wzięła go w obroty [WIDEO]

Redakcja
11.10.2017  15:53
Kobieta wyciągnęła rekina z basenu
Kobieta wyciągnęła rekina z basenu Fot: Facebook.com/Cronulla Real Estate

To prawdziwa kobieta z ikrą.

W Australii aż roi się od rekinów. Sieją postrach i każdego roku w ich szczękach giną ludzie. Jednak nie wszyscy wyskakują z wody na ich widok. Melissa Hatheier pokazała, że drapieżniki z głębin nie są jej straszne. Wygrała z jednym z nich pojedynek o życie, nie tylko swoje.

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać kobietę wchodzącą do basenu pływowego. Nie zanurzyła się jednak w Oak Park Rock Pool, by zażyć kąpieli. Gołymi rękami wyjęła z wody metrowego rekina i przez chwilę siłowała się z nim. Jak informuje mashable.com, przeniosła go do morza.

 

Rekin i nieruchomości

Internauci podziwiają wyczyn i odwagę kobiety. Niektórzy zauważyli, że doskonale wiedziała jak radzić sobie z takim drapieżnikiem, ponieważ odwróciła go w fachowy sposób.

Czułabym się z nią bezpiecznie na plaży – uważa internautka Kate Watts (facebook.com/Cronulla Real Estate).

Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny – skomentował Sam Soutar (facebook.com/Cronulla Real Estate).

Wideo zostało opublikowane na Facebooku przez firmę Cronulla Real Estate. Zajmuje się ona nieruchomościami, a Hatheier jest w niej agentką. Wrestling z rekinem okazał się to znakomitym sposobem na promocję biznesu. Film wyświetlono ponad 200 tys. razy i uzyskał prawie 2 tys. polubień.

Kobieta miała dużo szczęścia. Spotkania z rekinami rzadko kończą się bezkrwawo. Przekonał się o tym Ervin Maccarty na Florydzie, gdy krwiożercza ryba wgryzła mu się w brzuch. Jego przyjaciele potraktowali ją wyjątkowo brutalnie.

W basenie przy jednym z naszych domów kobieta walczyła z rekinem. Jesteśmy z niej dumni - napisała firma Cronulla Real Estate (facebook.com/Cronulla Real Estate).

Przeczytaj więcej
Komentarze