Nauczycielka matematyki wykorzystywała seksualnie swoich uczniów. Grozi jej więzienie

Redakcja
12.06.2017  16:48
Nauczycielka wykorzystywała uczniów
Nauczycielka wykorzystywała uczniów Fot: youtube.com/Mlog TV

Najwyraźniej chciała sprawdzić się w dziedzinie biologii, ponieważ liczby ją znudziły.

Nauczyciel powinien być wzorem do naśladowania oraz przewodnikiem, który pomaga w lepszym zrozumieniu świata. Ta kobieta wzięła sobie twierdzenie do serca i postanowiła podszkolić chłopców z biologii. Uprawiała seks z trzema uczniami.

Erin McAuliffe ze Stanów Zjednoczonych, była nauczycielką matematyki w szkole Rocky Mount Prepatory przez niecały rok. Jej kariera została przerwana przez informacje, do których dotarła miejscowa policja. Kobieta została aresztowana pod zarzutem molestowania seksualnego trzech uczniów. Ofiarami byli dwaj 16-latkowie oraz jeden 17-latek.

25-latka uczyła w szkole pełnej dzieci w różnym wieku. To jedna z największych placówek w Rocky Mount, ponieważ uczęszcza tam ponad 1300 osób, w których są uczniowie od wieku przedszkolnego do 18. roku życia. To właśnie z najstarszymi wychowankami kobieta spotykała się po szkole.

Erin McAuliffe
Erin McAuliffe Fot: twitter.com/@HeavySan

Lekcja mnożenia i dodawania

Jak informuje serwis metro.co.uk, zatrzymana spędza czas w areszcie, ponieważ nikt nie wpłacił za nią kaucji. Sędzia ustalił wysokość wpłaty na 20 tysięcy dolarów, co daje prawie 75 tysięcy złotych. Wkrótce nastąpi rozprawa, podczas której kobieta zostanie oskarżona o seks z uczniami.

Prawo stanu Północna Karolina przewiduje podobne przestępstwa. Portal ladbible.com podaje, że za kontakty seksualne z podopiecznymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Ponieważ kobieta nie jest recydywistką, sąd może zastosować łagodniejszy wymiar kary.

Wygląda na to, że nauczycielka matematyki się przeliczyła i wkrótce będzie musiała przyjąć lekcję życia. Po wyjściu z więzienia może pracować na przykład jako hostessa, ponieważ kontakt z dziećmi zostanie jej na zawsze ograniczony.

Zobacz więcej zdjęć nauczycielki:

Przeczytaj więcej
Komentarze