Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Pochwalił się tym w sieci

Redakcja
25.10.2017  13:09
Samantha Ciotta uprawiała seks z uczniami
Samantha Ciotta uprawiała seks z uczniami Fot: Youtube.com/Showbiz News Channel / Beaumont Police Department

Chłopak poznał ciało pedagogiczne.

W Stanach Zjednoczonych po raz kolejny nauczycielka zbytnio spoufaliła się z uczniem. Tym razem na ławie oskarżonych zasiadła 32-letnia Samatha Ciotta z Kalifornii. Swojego „wybranka” poznała w 2015 roku w Beaumont High School. Miał wówczas 14-lat. Uczyła go nie tylko języka angielskiego.

Jej niepełnoletni partner postanowił pochwalić się romansem na Snapchatcie. Podczas transmisji pokazał się w samych majtkach i koszulce. Widzowie dostrzegli w tle również znajomą kobietę. Jak informuje dailymail.co.uk, nagranie wykonano iPhonem, za który zapłacił mąż zatrzymanej.

Numerek z matematyczką

Zapytano chłopaka, czy był w mieszkaniu razem z Ciottą. Potwierdził. Powiedział również, że „wchodził w nią głęboko”. Wkrótce informacja o ich związku dotarła do służb.

Nauczycielka została aresztowana, a jej dom przeszukano. Znaleziono notatkę, w której opisywała swoją relację z chłopcem. Uważała się za jego „adwokatkę” i pomagała mu, ponieważ jego matka zmarła, a ojciec trafił do więzienia. 

Ciotta nie posiedziała długo w areszcie. Wpłacono za nią kaucję w wysokości 150 tys. dolarów (450 tys. złotych). Policja podejrzewa, że mogła utrzymywać zbyt bliskie stosunki z innymi podopiecznymi. Oprócz procesu za seks z niepełnoletnim czeka ją także sprawa rozwodowa.

Nauczyciele romansujący z uczniami są coraz większym problemem w USA. W październiku 2017 roku aresztowano nauczycielkę języka migowego, która poszła na całość w klasie z uczennicą. W czerwcu wpadła matematyczka, która pokazywała nastolatkom „numerki”. W tym samym roku głośno było o Laurze Ramos, która dobrała się w samochodzie do swojego 18-letniego podopiecznego ze szkoły specjalnej.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze