Opublikowano wideo z mieszkania rosyjskich kanibali. Tak żyli zwyrodnialcy

Redakcja
28.09.2017  11:10
Mieszkanie kanibali z Rosji
Mieszkanie kanibali z Rosji Fot: Youtube.com/Ruptly TV

Na jaw wychodzą kolejne makabryczne fakty.

Wraca sprawa rosyjskich kanibali, która wstrząsnęła opinią publiczną na całym świecie. Tym razem opublikowano nagranie z ich mieszkania. To tam para ludojadów gromadziła ludzkie mięso i robiła z niego przetwory na zimę.

Jak widać na filmie, w lokalu panował totalny chaos. W bałaganie można dostrzec zdjęcia ludzkiej głowy przyrządzonej w pomarańczach. Oprócz tego, znaleziono tam worki z ludzkimi szczątkami, przepisy na potrawy z ludzi i ich zdjęcia.

 

Makabryczne selfie

Jak informuje Moe-online.ru, 35-letni Dmitry Bakszajew i jego 42-letnia żona Natalia zaczęli kanibalistyczne praktyki 18 lat temu. Mogli zjeść nawet 30 osób. Wpadli przez zgubiony telefon komórkowy i zdjęcia, które zapisano w jego pamięci. Okazało się, że Dmitry lubił robić selfie z kawałkami ciał. Na jednym z nich trzymał w zębach odciętą rękę.

Kanibal tłumaczył się, że to nie on mordował. Na zwłoki miał natknąć się przypadkiem, a makabrycznymi fotografiami chciał przestraszyć żonę.

Na jaw wychodzą kolejne fakty z życia Bakszajewa. Jak informuje "Żywa Kubań", część dzieciństwa spędził w sierocińcu. Już wtedy zachowywał się dziwnie. Potrafił wyrzucić długopis przez okno i za nim wyskoczyć. Podpalił także swój pokój w internacie i miał wyroki za kradzieże.

W tym mieszkaniu kanibale pożerali swoje ofiary:

Przeczytaj więcej
Komentarze