Pojawił się odświeżacz usuwający nieprzyjemny zapach. Należy użyć go przed wypróżnieniem

Redakcja
26.07.2017  17:11
Reklama VIPoo
Reklama VIPoo Fot: YouTube.com/Air Wick Australia

Posiedzenie na tronie zakończone falą przyjemnej bryzy o zapachu róż lub lemoniady. Żyć nie umierać.

Korzystanie z toalety u partnera lub w domu znajomych jest rzeczą całkowicie naturalną. Problem zaczyna się wtedy, kiedy organizm zmusza nas do załatwienia nieco większej sprawy. Wtedy pozostawienie po sobie nieprzyjemnego zapachu może być bardzo zawstydzające.

Znana firma produkująca odświeżacze powietrza przygotowała zupełnie nowy produkt. Nazywany jest ViPoo, a jego główne zadanie polega na maskowaniu niechcianej woni w łazience. ViPoo to połączenie angielskich słów VIP oraz Poo, czyli "kupa". Dostępne są różne wersje muszlowego odświeżacza: cytrynowa, lawendowa, różana i owocowa.

Zwykle nie oglądam telewizji, więc wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy odkryłem, że VIPoo nie jest żartem. Jeszcze więcej chemikaliów przeniknie do środowiska – napisał Noel Dolan.

Odświeżacz toalety

Wielu widzów myślało, że australijska reklama jest skeczem przygotowanym przez jedną z telewizji. Szybko okazało się, że nowy wynalazek Air Wick nie jest wymysłem komików. Wideo przedstawia wielką gwiazdę filmową, która musi koniecznie skorzystać z toalety. Dzięki temu, że miała w torebce małą buteleczkę, wchodzący po niej reżyser nie wyczuł przykrych zapachów.

No proszę. Teraz będę mogła ukryć przed moim szefem, że kobiecie ciało też zostawia brzydki zapach. Oburzająca reklama – napisała zdenerwowana Dani na Twitterze.

Sprawa wydaje się błaha, ale twórcy zapewniają, że takie rozwiązanie jest potrzebne. Jak podaje serwis lostateminor.com, bardzo duża część Australijczyków wstrzymuje się przed wypróżnianiem w miejscach publicznych. 29% mężczyzn i 50% kobiet nie chce załatwiać tej czynności w pracy.

Bardzo możliwe, że produkt trafi wkrótce do innych krajów, jeśli tylko przyjmie się w Australii. Zwrot "woda toaletowa" nabierze teraz zupełnie nowego znaczenia.

Zobacz reklamę produktu:

Przeczytaj więcej
Komentarze