Pokazała byłemu, jak uprawia seks z nowym chłopakiem. Mężczyzna wpadł w szał

Redakcja
08.12.2017  14:52
Wysłała byłemu figlarne zdjęcie z nowym chłopakiem. Doszło do tragedii
Wysłała byłemu figlarne zdjęcie z nowym chłopakiem. Doszło do tragedii Fot: Facebook.com/michael.lawson.7528

Figlarne zdjęcie doprowadziło do okrutnej zbrodni.

33-latek z zazdrości zadźgał mężczyznę na śmierć. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia. David Saunders stracił panowanie nad sobą, kiedy zobaczył, jak jego była dziewczyna uprawia seks oralny z innym. Napastnik został skazany na dożywocie.

Feralnego dnia rankiem Sarah Bromley wysłała swojemu byłemu SMS-a, że spała z 34-letnim Michalem Lawsonem. Wieczorem dołączyła gorące zdjęcie pary. Wściekły Brytyjczyk nie mógł znieść myśli, że ukochana go zdradza. Jak donosi mirror.co.uk, zamówił taksówkę i pojechał do mieszkania kobiety w Darlington, w brytyjskim hrabstwie Durham.

Zobaczysz, jak bardzo jestem wściekły. Trzymaj go tam – napisał do kochanki. (mirror.co.uk)

Na swojego rywala wpadł przed domem. Rozpętała się awantura. W pewnym momencie Saunders wyciągnął nóż. Wystosował jeden cios, który okazał się śmiertelny. Chwilę przed zabójstwem krzyczał do nowego partnera Sary, że ta cały czas pisze i dzwoni do niego, a Lawsona tylko wykorzystuje.

Sarah Bramley i Michael Lawson
Sarah Bramley i Michael Lawson Fot: Facebook.com/michael.lawson.7528

Podwójna gra

Śledczy ustalili, że Bromley zerwała z Saundersem w kwietniu, ale nadal się z nim spotykała. Nie mogła się zdecydować, z którym z mężczyzn chciałaby się związać na stałe. 

Byłem załamany i wściekły. Naprawdę ją kocham. To nie był miły widok. Byłem zły na ich oboje – miał powiedzieć przed sądem Saunders. (mirror.co.uk)

Jak donosi BBC.com, 33-latek został oskarżony o zabójstwo i skazany na dożywocie. Za kratkami odsiedzi minimum 22 lata. Przed organem sprawiedliwości Saunders tłumaczył, że dźgnął ofiarę nożem, ale nie chciał zabić. Trzeźwą ocenę sytuacji przesłoniła mu zazdrość i złość wywołana przez zdjęcie ukochanej. Przyznał się także, że już wcześniej zniszczył auto nowego kochanka byłej partnerki.

Sarah Bramley i Michael Lawson
Sarah Bramley i Michael Lawson Fot: Facebook.com/michael.lawson.7528

David Saunders - mężczyzna oskarżony o zabójstwo Michaela Lawsona:

Przeczytaj więcej
Komentarze